رامبد جوان
رامبد جوان بازیگر و مجری توانای تلویزیون که در بین مردم بسیار محبوبیت دارد، عکسی از قبل از معروفیت خود به اشتراک گذاشت و طرفداران خود را شکه کرد.

تغییر قیافه جالب رامید جوان از گذشته تا امروز

رامبد جوان، چهره محبوب و پرطرفدار تلویزیون ایران که سالهاست با برنامه ی خندوانه از آنتن شبکه نسیم دیده می شود، مثل اکثر سلبریتی ها، عکسی زیبا و خاطره انگیز از دوران کودکی اش در صفحه شخصی خود منتشر کرده که در این بخش از چهره ها در نمناک و در ادامه سری مطالب عکسهای کودکی بازیگران ایرانی، مشاهده می فرمایید.

رامبد جوان

مختصر بیوگرافی رامبد جوان

رامبد جوان دراولین روز دی ماه سال 1350 در یک خانواده ای سنتی با اصالت آذری در محله شهرآرای تهران بدنیا آمد. او بازیگر تئاتر، سینما و تلویزیون، کارگردان و مجری تلویزیون است که در سالهای اخیر، با تولید برنامه خندوانه، بیش از پیش محبوب و معروف شده است. رامبد جوان مثل اکثر بازیگران، فعالیت هنری خود را با تئاتر شروع کرد و اولین تجربه هنری خود را در سال 1373 به عنوان بازیگر تئاتر رقم زد.

رامبد 3 بار ازدواج کرده است که همسر اول او، ماندانا روحی، همسر دومش سحر دولتشاهی و همسر سوم وی نگار جواهریان است. او در حال حاضر با همسر سوم خود، نگار جواهریان زندگی میکند که حاصل این ازدواج یک دختر به نام نوردخت می باشد.

رامبد جوان با تیپی که قبلا ندیده اید

4.321
این مطلب مفید بود ؟183
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ن/ن.ح
وبگردی