رامبد جوان و همسرش

تعریف و تمجید رامبد جوان از همسرش نگار

تاریخ انتشار : 13 اسفند 1400کد مطلب : 86303زمان مطالعه : 2 دقیقه
نگار جواهریان همسر سوم رامبد جوان است که صاحب یک فرزند دختر به نام نوردخت هستند. رامبد جوان در برنامه جدید خندوانه تعریف خاص و ویژه ای از همسرش داشت.

تعریف و تمجید رامبد جوان از همسرش نگار جواهریان در خندوانه

رامبد جوان چهره بسیار معروف تلویزیون و سینمای ایران که این روزها با اجرای برنامه خندوانه بیش از پیش شناخته شده است، زندگی شخصی پیچیده و با حواشی زیادی دارد. او تا کنون سه بار ازدواج کرده و نگار جواهریان در حال حاضر همسر رامبد جوان است و این زوج صاحب دختری به نام نوردخت هستند. رامبد جوان که از زندگی خود بسیار راضی است در برنامه ای از خندوانه درباره انتخاب نام دخترش می گوید که در این بخش از چهره ها نمناک می خوانید.

رامبد جوان و همسرش

رامبد جوان و همسرش نگار جواهریان/ عکس از ساقی بلیغ

رامبد جوان در یکی از برنامه های خندوانه، در قسمتی از گفتگو با میهمان برنامه، از همسرش نگار جواهریان تعریف و تمجید نمود که برای مخاطبان دوباره جذاب شده؛ مجری خندوانه گفت:

آنقدر بازیگری برای نگار مهمه، انقدر مهمه، انقدر روش کار می کنه و بهش فکر می کنه، انقدر راجبش حرف می زنه، انقدر بهش می پردازه که من به عنوان یک آدم هم حرفه واقعا این ذهنیت رو ندارم به همین خاطر من خیلی بازیگری نمی کنم، من بیشتر ذهنم پشت دوربینه، مدیریتیه قضیه تو ذهن من، تا برم جلو دوربین اجرا کنم یا برم روی صحنه.

رامبد جوان و نوردخت

اسم دخترمان را نگار انتخاب کرد

رامبد جوان در برنامه ای از خندوانه در مورد انتخاب اسم برای دخترش گفت:

من در انتخاب کردن اسم برای کارهام به شدت ناتوانم، انقدر اذیت میشم، نمی تونم اسم انتخاب کنم، اسم بچمون هم نگار انتخاب کرد وگرنه الان اسم نداشت، نوردخت رو نگار انتخاب کرد.

تعریف و تمجید رامبد جوان از همسرش نگار

522
این مطلب مفید بود ؟220
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ن/ز.ت
وبگردی