رعنا آزادی ور و همسرش
رعنا آزادی ور و مهدی پاکدل دو بازیگر محبوب و مطرح سینما و تلویزیون، که با هم ازدواج کرده و عکسهایی به اشتراک گذاشته اند.

ازدواج و زندگی مشترک رعنا آزادی ور و همسرش مهدی پاکدل

رعنا آزادی ور بازیگر مطرح سینمای ایران است که با بازی در فیلم مارمولک وارد دنیای حرفه ای بازیگری شد و این روزها با بازی در سریال زخم کاری به کارگردانی محمدحسین مهدویان و در کنار جواد عزتی خوش درخشیده است.

در این بخش از فرهنگ و هنر نمناک کمی به زندگی خصوصی رعنا آزادی ور و همسرش مهدی پاکدل پرداخته ایم.

رعنا آزادی ور و مهدی پاکدل

رعنا آزادی ور و مهدی پاکدل/ عکس از سروش منوچهری

ماجرای ازدواج رعنا آزادی ور و مهدی پاکدل

رعنا آزادی ور متولد 17 فروردین 1362 در تهران، بازیگر سینما است که با بازی در فیلم مارمولک وارد عرصه بازیگری شده است، کارنامه مقبولی دارد و با کارگردانان مطرحی از جمله اصغر فرهادی در فیلم درباره الی و هومن سیدی در خشم و هیاهو و...همکاری کرده است.

به دنبال همکاری رعنا آزادی ور و مهدی پاکدل در فیلم محمدرسول الله و چهارراه استانبول و همچنین حضور در موزیک ویدئوی عاشقانه همایون شجریان که نقش اصلی آن را رعنا آزادی ور و مهدی پاکدل بازی می کردند، شایعه ازدواج این دو بازیگر مطرح کشورمان در فضای مجازی منتشر شد اما هیچ کدام از این دو بازیگر واکنشی به این شایعه نشان ندادند و این خبر را تایید نکردند.

رسانه ای شدن خبر ازدواج مهدی پاکدل و رعنا آزادی ور

پس از گذشت ماه ها از گمانه زنی های ازدواج رعناآزادی ور و مهدی پاکدل عاطفه رضوی (بازیگر) که همسر برادر مهدی پاکدل می باشد، 29 آبان 1399 عکس دونفره این زوج هنری را منتشر نمود و در صفحه شخصی خود در اینستاگرام ازدواج مهدی پاکدل با رعنا آزادی ور را تبریک گفت و نوشت دوستتان دارم مخصوصا در کنار هم.

مهدی پاکدل نیز با ارسال کامنتی مهر تایید بر خبر ازدواج خود با خانم آزادی ور زد. رعنا آزادی ور نیز ساعاتی پس از انتشار خبر ازدواجش عکس حلقه ازدواج خود را استوری کرد.

مهدی پاکدل بازیگر سینما و تلویزیون است که در روز 10تیرماه 1359 در شهر اصفهان متولد شد و دو برادر به نام های حسین و مسعود دارد که هر دو در عرصه هنر مشغول فعالیت هستند. رعنا آزادی ور دومین همسر مهدی پاکدل است.

همسر اول مهدی پاکدل بهنوش طباطبایی هنرمند سینما و تلویزیون بود که در اسفند 1389 با او ازدواج نمود اما زندگی مشترک این زوج بازیگر دوام چندانی نداشت و به جدایی ختم شد.

مهدی پاکدل و همسرش

جدایی مهدی پاکدل از بهنوش طباطبایی

ماجرا جدایی بهنوش طباطبایی و مهدی پاکدل از این قرار بود که به دنبال هک شدن صفحه شخصی مهدی پاکدل در اینستاگرام همه عکس های دونفره اش پاک شده بود اما بعد از مدتی او مالکیت صفحه اش را پس گرفت اما عکس های خانوادگی خود را در آن قرار نداد.

بهنوش طباطبایی هم همه عکس های دو نفره خود را از صفحه اش پاک کرد و زمان شرکت در افتتاحیه فیلم سیانور بدون حلقه ازدواج حضور یافت.

روزنامه ایران نیز درباره نحوه جدایی این دو بازیگر گزارشی را منتشر نمود که در آن آمده بود بهنوش طباطبایی بعد از طلاق از مهریه سنگین خود گذشت و تنها به گرفتن خانه ای در شمال شهر اکتفا نمود، در دادخواست طلاق این دو بازیگر هیچ دلیلی برای جدایی نوشته نشده و در روز دادگاه هم وکلای شان به نمایندگی از آن ها حاضر شده اند.

عکسهای عاشقانه رعنا آزادی ور و مهدی پاکدل + عکس دیده نشده

4.132
این مطلب مفید بود ؟266
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ن/ن.ح
وبگردی