کاوه زیرخاکی
رایان سرلک بازیگر نقش کاوه سریال زیرخاکی که این روزها در سریال سرهنگ ثریا بازی میکند عکس جدیدی در کنار مادرش منتشر کرد.

عکس جدید کاوه زیرخاکی درکنار مادرش

رایان سرلک بازیگر نقش کاوه در سریال زیرخاکی که علاقه خاصی به ژاله صامتی دارد و هر از چندگاهی در فضای مجازی نیز به بازیگر نقش مادرش در زیرخاکی ابراز علاقه می کند، به تازگی قاب زیبایی از خود و ژاله صامتی در پشت صحنه فیلم سینمایی سرهنگ ثریا را به اشتراک گذاشت که در ادامه این بخش از نمناک می بینید.

رایان سرلک

رایان سرلک و ژاله صامتی در پشت صحنه سینمایی سرهنگ ثریا

رایان سرلک که سابقه حضور در سریال زیر خاکی را در کنار ژاله صامتی بازیگر نقش پریچهر را دارد، عکسی از خود در کنار خانم بازیگر و حمید رضا محمدی را منتشرنمود که مربوط به پشت صحنه فیلم سرهنگ ثریا است. فیلم سرهنگ ثریا اولین ساخته ی لیلی عاج به عنوان کارگردان است که در سال 1401 تولید شده و در آن ژاله صامتی نقش اصلی (ثریا عبداللهی) را بازی می کند، مادری که فرزندش توسط گروه منافقین به پادگان اشرف رفته است و تلاش خود را برای آزادی فرزندش از دست این گروه تروریستی انجام می‌دهد. این فیلم سینمایی از داستانی واقعی الهام گرفته شده و در آن وحید آقاپور، حمیدرضا محمدی، دیبا زاهدی، سلیمه رنگزن، شهروز آقایی پور، منیره حسین زاده، رها رهبانی نیا و مجید پتکی بازی کرده اند.

رایان سرلک در تاریخ 21 اسفند ماه سال 1392 در تهران متولد شد، فعلاً تک فرزند بوده و خواهر و برادری ندارد؛ پدر و مادر رایان سرلک بازیگر نیستند و شغل آنها ارتباطی به سینما و تلویزیون ندارد پدرش دهناد سرلک طراح و معمار و مادر رایان سرلک کارشناس شیمی است.او در آثاری چون زیرخاکی، تابستان همان سال، گل به خودی، راند چهارم، جاده خاکی و...بازی کرده است.

عکس جدید کاوه زیرخاکی و مامانش

57
این مطلب مفید بود ؟70
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ن/ن.ح
وبگردی