تولد
تنفر گربه از آب
همه شما برای یک بار هم شده این جمله را شندیده اید که می گویند گربه ه از آب بدشون میاد آیا تا به حال فکر کرده اید که چرا گربه ها از آب فراری هستند؟

چرا گربه از آب بدش میاد ؟

حقیقتی که همه ی ما در مورد گربه ها میدانیم این است که به تنفر از آب معروف هستند و هرگز از خیس شدن خوششان نمی آید ولی تا به حال علت آن را از خود پرسیده اید و میدانید چرا گربه ها تا این حد از آب بیزار هستند ؟ احتمالاً دلایل بیولوژیکی و رفتاری برای این موضوع وجود دارد که در این قسمت از سرگرمی و گوناگون نمناک آن ها را به شما توضیح خواهیم داد.

ترس گربه ها 

سه دلیل برای تنفر گربه از آب وجود دارد که شامل موارد زیر است:  

1. گربه ها از لحاظ رفتاری معمولاً تحمل کمی نسبت به تغییر و تجربه های جدید در مقایسه با حیواناتی مثل سگ دارند. گربه ای که هرگز در معرض آب قرار نگرفته باشد،  احتمالاً دوست ندارد این احساس را برای هیچ لحظه ای تجربه کند اما گربه ای که چند بار در معرض آب قرار گرفته باشد، کم کم این موضوع را می پذیرد.

2.گربه ها حیوانات بسیار سختگیری هستند. آن ها زمان زیادی را به خودشان می رسند و احتمالاً از چیزهای غیر طبیعی و غیر معمول در ظاهر خودشان بدشان می آید . آب هم تا حدی ظاهر بدن آن ها را تغییر می دهد و به همین دلیل از این موضوع بدشان خواهد آمد.

گربه ها

3. احتمالا دلیل بیولوژیکی هم پشت این قضیه وجود دارد. اگر چه بسیاری از گربه ها عاشق ماهی هستند اما هرگز به اقیانوس یا رودخانه برای گرفتن ماهی نمی روند و همیشه دوست دارند در یک منطقه خشک باشند. آن ها هرگز شنا کردن را یاد نمی گیرند زیرا هیچ نیازی برای این کار احساس نمی کنند.

چرا گربه از آب بدش میاد ؟ 3 دلیل اصلی

4.1205
این مطلب مفید بود ؟16738
منبع : بخش سرگرمی نمناک/ن/م.ح
وبگردی