امیرحسین آرمان

زمان پخش و پوستر سریال میدان سرخ

تاریخ انتشار : 24 شهریور 1400کد مطلب : 83631زمان مطالعه : 1 دقیقه
از پوستر اولین قسمت سریال میدان سرخ به کارگردانی ابراهیم ابراهیمیان و با حضور بازیگران مشهور کشورمان رونمایی شد.

آغاز پخش سریال میدان سرخ

سریال میدان سرخ به کارگردانی ابراهیم ابراهیمیان و تهیه کنندگی جواد نوروز بیگی یکی از مجموعه های جدید شبکه نمایش خانگی است که جایگزین سریال زخم کاری در روزهای جمعه ساعت 8 صبح شد.

میدان سرخ اولین تجربه ابراهیم ابراهیمیان در ساخت سریال است که بازیگران مطرح سینما و تلویزیون در آن مقابل دوربین رفته اند.

اولین پوستر سریال میدان سرخ

با مشخص شدن زمان پخش سریال میدان سرخ، از اولین پوستر این مجموعه با حضور بازیگران اصلی آن رو نمایی شد.

پوستر سریال میدان سرخ

داستان و بازیگران سریال میدان سرخ

این سریال به نویسندگی سارا سلطانی و علی مسعودی نیا داستان زنی تنها به نام شیدا است که ناخواسته وارد بازی دهشتناکی می شود و این بازی توسط همسر او و یک تروریست خارجی شکل گرفته است. او برای نجات جان دخترش در معرض انتخاب میان عشق، انتقام و قدرت قرار می گیرد و با سه قاچاقچی مطرح و قدرتمند به نام های پاپ، مبینی و مکین مدتی همراه می شود، غافل از آنکه پایان این بازی، خون بار خواهد بود.

مهتاب کرامتی و حمید فرخ نژاد

بازیگران سریال میدان سرخ و نقش آنها

در این سریال حمید فرخ نژاد ، مهتاب کرامتی ، امیرحسین آرمان ، بهرام افشاری ، علی مصفا ، کاظم سیاحی، مسعود کرامتی، سحر نظام دوست، رضا یزدانی ، ستاره اسکندری، سعید داخ ، لیندا کیانی ، بهدخت ولیان ، آرمین رحیمیان و امید روحانی نقش آفرینی می کنند.

بازیگران سریال میدان سرخ

در این سریال بازیگرانی همچون بهرام افشار، امیرحسین آرمان، مهتاب کرامتی و کاظم سیاح تجربه بازی در سریال های دیگر نمایش خانگی را داشته اند.

بهرام افشاری و امیرحسین آرمان

رونمایی از اولین پوستر سریال میدان سرخ

4.49
این مطلب مفید بود ؟81
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ف
وبگردی