رفتار های نامزدی
دوران نامزدی برای شناخت بهتر و سنجیدن طرف مقابل است پس باید توجه ویژه ای به رفتارهای نامزدتان داشته باشید زیرا برخی رفتارها زنگ خطری برای شما هستند.

رفتارهای نامزدی و موارد نگران کننده از سوی نامزدتان

بحث رفتار و اخلاق نامزدتان، مورد بسیار مهمی است که پیش از ورود به زندگی مشترک باید به آن توجه فوق‌العاده ای داشته باشید. ممکن است گاهی از کنار برخی عادات و رفتارهای او به سادگی عبور کنید درحالیکه مسئله آنقدرها هم ساده نیست و بایستی شما را هوشیارتر کند، مثل مواردی که در این بخش از نمناک به برخی از آنها اشاره خواهیم کرد.

او بیش از حد تنهاست و هیچ دوستی ندارد

اگر شخصی که با او آشنا شده اید همیشه تنها است، این کمی جای نگرانی دارد. متخصصان اعلام کرده اند که دوستی های بلند مدت اهمیت زیادی برای زندگی بهتر افراد دارد؛ اما اگر چنین رابطه دوستانه ای وجود نداشته باشد، یعنی او به رشد در رابطه اعتقادی ندارد که در رابطه رمانتیک هم دچار مشکل خواهد شد. احتمالاً این شخص در آینده از شما بخواهد که دوستان تان را کنار بگذارید که شما هرگز نمی توانید چنین اشتباهی را مرتکب شوید، زیرا دوستان تان حامی و عزیزِ شما هستند و باید ارتباط خود را با آن ها حفظ کنید.

تنها بودن

عقیده دارد که نامزد قبلی اش دیوانه بوده است

زمانی که با فردی که قبلا ازدواج کرده یا نامزد داشته؛ وارد دوران نامزدی می شوید و در مورد همسر یا نامزد قبل خود چیزهای خوبی نمی گوید و او را دیوانه خطاب می‌ کند، باید کمی بیشتر دقت کنید، زیرا هر رابطه ای به خاطر یک سری مشکلات به هم می‌ خورد. نامزد شما باید از رابطه به هم خورده اش در گذشته درس گرفته باشد؛ اما این که همسر یا نامزد قبلی خود را دیوانه خطاب می‌ کند، یعنی هیچ تجربه ای کسب نکرده و هنوز اشتباهاتش را نفهمیده و همه چیز را تقصیر نفر قبلی میداند.

وارد بحث های جدی نمی شود

اولین قرار معمولاً با گفت و گوهای خیلی کوتاه به پایان می رسد؛ اما اگر در قرار های بعدی آشنایی متوجه شدید که طرف مقابل وارد بحث های عمیق نمی شود؛ این می تواند یک هشدار باشد. کمی که یک رابطه پیشرفت می‌ کند؛ باید در مورد تمام موضوعات مهم مانند خانواده، علایق، پول، احساسات و عواطف صحبت کرد اما اگر طرف مقابل وارد این مسائل نشد، باید در مورد رابطه تان بیشتر فکر کنید.

صحبت کردن زوج

سعی دارد که شما را تغییر دهد

اگر فردی که با او در ارتباط هستید، خود واقعی شما را بپذیرد؛ یعنی شما در موردِ رابطه اشتباه نکرده اید اما اگر می خواهد مدام شما را تغییر دهد و رفتار، طرز صحبت کردن، لباس پوشیدن و یا تعامل شما با دیگران را دست‌خوش تغییراتی کند،‌ یعنی یک جای کار می لنگد.

از او انرژی منفی می گیرید

گاهی اوقات طرف مقابل به شدت به شما انرژی منفی می دهد. اگر چنین اتفاقی افتاد، این مسئله را نادیده نگیرید. ارتعاشات و انرژی منفی از سمت مقابل شاید به خاطر یک مشکل عصبی اتفاق افتاده باشد یا این که او خیلی به رابطه جدی فکر نمی‌ کند که همه این ها علامت خطر است.

رفتاری که اگه از نامزدت دیدی باید نگران شی

4.828
این مطلب مفید بود ؟271
منبع : بخش سبک زندگی نمناک /ن/ش
وبگردی