تولد
عزیز شدن نزد خانواده شوهر
در بیشتر مواقع فکر عروس خانم ها این است که اگر می خواهیم نزد خانواده همسرمان عزیز شویم چه کارهایی انجام دهیم؟اما بسیاری از این تلاش ها اشتباهی بزرگ است.

برای عزیز شدن نزد خانواده شوهر این اشتباه را نکنید

یکی از مواردی که برای هر خانمی بعد از ازدواج، اهمیت دارد عزیز شدن نزد خانواده شوهر است که تضمینی برای آرامش روانی در زندگی مشترک محسوب می شود. وقتی شما رابطه خوبی با خانواده همسرتان داشته باشید و از تنش ها و حواشی دور بمانید، قطعا لذت زندگی مشترک را بیشتر و بهتر درک خواهید کرد پس دانستن راز عروس خوب بودن ، اهمیت قابل توجهی دارد. درمورد رازهای عروس با سیاست و عروس خوب خانواده شوهر بودن، بایدهای متعددی را در مطالب قبلی همسرداری نمناک برایتان گفتیم و اینبار چند نباید را برایتان لیست کرده ایم که توصیه می کنیم برای حفظ ارزش و جایگاه خود در خانواده همسر، آنها را با دقت بیشتری رعایت کنید.

خانواده شوهر

  1. وقتی به هر دلیلی، نسبت به کسی احساس خوبی ندارید خیلی با او صمیمی نشده و یا صحبت نکنید؛ در عوض کمی بیشتر خودتان را جدی بگیرید.
  2. هرگز با برادر همسر، دامادهای خانواده همسر و یا دوستان همسرتان دردِ دل و شوخی بیش از حد نکنید.
  3. هرگز خواهر شوهر، برادرشوهر یا داماد خانواده همسرتان را صمیمی صدا نزنید و همیشه پسوند خانوم و آقا کنار اسمشان قرار دهید.
  4. از روابط گذشته خود چه برای دیگران چه برای همسرتان، هیچ گونه صحبتی نکنید چراکه به احتمال زیاد شما فراموش می کنید چه گفته اید اما آنها هرگز.
  5. هرگز از خانواده خود نزد اعضای خانواده همسر، بدگویی نکنید.
  6. هرگز غیبت جاری را پیش مادر شوهر و خواهر شوهرتان نکنید چراکه نمیدانید چه کسی راز دار واقعی شماست.
  7. هرگز برای جلب محبت و محبوب شدن در خانواده همسرتان، باج عاطفی ندهید و بی دلیل مهمانی ندهید و کادوهای گران قیمت نخرید چراکه به این شیوه محبوب و عزیز شدن، هیچ فایده و ماندگاری ندارد.

عزیز شدن در خانواده همسر

یک توصیه مهم به تازه عروس ها هنگام اختلاف با خانواده شوهر

هرگز در بحث و دعواها بی احترامی نکرده و برای خانواده همسرتان پیامک توهین آمیز ارسال نکنید. نکته دیگر این است که پس از دلخوری میان شما و آنها، پروفایل و استوری تیکه دار و کنایه آمیز استفاده نکنید به این دلیل که قرار نیست تا همیشه قهر بمانید و بالاخره روزی آشتی میکنید پس پل های پشت سرت را خراب نکنید.

خانم؛ با این کارها، پیش خانواده شوهر عزیز نمیشی

55
این مطلب مفید بود ؟50
منبع : بخش سبک زندگی نمناک/ن/ا.ن
وبگردی