امین حیایی
ازدواج مجدد مسئله ای است که در میان بازیگران و خوانندگان کشورمن نیز بسیار مشاهده می شود. در این گزارش هنرمندانی که ازدواج مجدد داشته اند را معرفی می کنیم.

ازدواج مجدد بازیگران و خواننده های ایرانی

ازدواج مجدد و آغاز دوباره زندگی مشترک یکی از اتفاقاتی است که ممکن است در زندگی بسیاری از مردم جامعه رخ دهد اتفاقی که در میان هنرمندان نیز بسیار دیده می شود.

در میان هنرمندان و بازیگران سرشناس کشورمان برخی از آنها تجربه ازدواج مجدد داشته و برای بار دوم پای سفره عقد نشسته اند.

اگر مشتاقید که درباب ازدواج مجدد هنرمندان بیشتر بدانید ادامه این مطلب از بخش فرهنگ و هنر نمناک را از دست ندهید. بدون قضاوت و هرگونه سوء نظر در این مطلب به معرفی بازیگران و چهره هایی که ازدواج مجدد داشته اند می پردازیم.

ازدواج مجدد مهدی پاکدل

مهدی پاکدل بازیگر مشهور سینما وتلویزیون تجربه ازدواج مجدد دارد. این هنرمند برای اولین بار با خانم بهنوش طباطبایی در سال 1389 ازدواج کرد که پس از چند سال زندگی مشترک در سال 1395 تصمیم به جدایی گرفتند.

مهدی پاکدل در سال 1399 با رعنا آزادی ور از بازیگران سینما ازدواج کرده و زندگی خود را از حواشی به دور نگه داشته اند.

مهدی پاکدل و رعنا آزادی ور

ازدواج مجدد مهدی هاشمی

مهدی هاشمی بازیگر پیشکسوت سینما و تلویزیون یکی دیگر از هنرمندانی است که ازدواج مجدد داشته است. هفتم تیرماه سال 98 بود که مهنوش صادقی بازیگر جوان کشورمان با انتشار پستی خبر از ازدواجش با مهدی هاشمی و زندگی مشترک بیش از ده ساله خود داد، اگرچه این خبر توسط گلاب آدینه و دخترش نورا تکذیب شد اما مهدی هاشمی با انتشار ویدئویی خبر ازدواج مجددش را تایید کرد. 

مهدی هاشمی سال 59 زندگی مشترکش را با گلاب آدینه بازیگر سینما و تلویزیون آغاز کرد و به گفته خود آقای بازیگر چند سالی است که این زوج جدا از هم زندگی میکردند. 

مهدی هاشمی و مهنوش صادقی

ازدواج مجدد فریبرز عرب نیا

فریبرز عرب نیا بازیگر سینما و تلویزیون یکی دیگز از چهره هایی است که دو بار ازدواج کرده است.  آتنه فقیه نصیری بازیگر کشورمان همسر اول فریبرز عرب نیا بود که زندگی مشترکشان چند سال بیشتر دوام نداشت.

زنده یاد عسل بدیعی همسر دوم فریبرز عرب نیا بود و این زوج پسرش به نام جانیار دارند. زنده یاد عسل بدیعی چند سال قبل از فوت خود متارکه کرده و از همسرش جدا شده بود.

عسل بدیعی و فریبرز عرب نیا

ازدواج مجدد امین حیایی

امین حیایی بازیگر سرشناس سینما و تلویزیون یکی دیگر از هنرمندانی است که تجربه ازدواج مجدد را دارد. این هنرمند برای اولین بار با خانم مونا بانکی پور از بازیگران کشورمان ازدواج کرده و دارا حیایی ثمره این زندگی مشترک است.

زندگجی این زوج خیلی زود به جدایی ختم شد و امین حیایی چند سال بعد با نیلوفر خوش خلق بازیگر سینما و تلویزیون ازدواج کرده و زندگی موفقی را تجربه می کند.

امین حیایی و خانواده اش

ازدواج مجدد عاطفه رضوی

 عاطفه رضوی بازیگر کشورمان نیز تجربه ازدواج مجدد را دارد. این هنرمند سالها قبل با مهرداد شکرابی ، چهره پرداز سینما و تلویزیون ازدواج کرد که زندگی آنها دوام چندانی نداشت.

عاطفه رضوی بعد از آن با حسین پاکدل نویسنده و کارگردان ازدواج کرده و دختری به نام صبا حاصل زندگی مشترک آنها می باشد.

عاطفه رضوی و خانواده اش

ازدواج مجدد هومن سیدی

هومن سیدی بازیگر و کارگردان کشورمان نیز تجربه ازدواج مجدد را داشته است.

هومن سیدی برای اولین بار با آزاده صمدی در سال 1385 ازدواج کرد و زندگی مشترک آنها در سال 1392 به پایان رسید. این هنرمند در آبان ماه سال 96 با انتشار عکسی از همسر و دختر یک ساله اش به نام نیل، خبر ازدواج مجدد خود را تائید کرد.

دختر هومن سیدی

ازدواج مجدد رویا تیموریان

رویا تیموریان از بازیگران مشهور کشورمان است که تجربه ازدواج مجدد را در زندگی شخصی اش دارد. رویا تیموریان  در اولین تجربه زندگی مشترک خود ناموفق بوده و با وجود دو دختر به نام درنا و دنیا تصمیم به جدایی گرفت. 

رویا تیموریان در سال 82 زندگی مشترکی را با مسعود رایگان بازیگر کشورمان آغاز کرد و این زوج زندگی عاشقانه و آرامی را در کنار هم دارند.

رویا تیموریان و همسرش

ازدواج مجدد  زنده یاد آزاده نامداری

زنده یاد آزاده نامداری یکی از هنرمندان دیگر کشورما نبود که ازدواج و جدایی او با فرزاد حسنی یکی از خبرسازترین ازدواج های هنری بود که حواشی بسیاری ایجاد کرد.

مجری جوان برنامه های تلویزیونی برای دومین بار با سجاد عبادی پسر رحیم عبادی از چهره های مطرح کشور ازدواج کرد که دخترش گندم ثمره زندگی مشترک آنها است.

خانواده آزاده نامداری

ازدواج مجدد رامبد جوان

رامبد جوان مجری، کارگردان و بازیگر کشورمان تاکنون سه بار سر سفره عقد نشسته و تجربه های متعددی را در زندگی مشترک دارد.

این بازیگر و کارگردان کشورمان سال 1383 با ماندانا روحی ازدواج کرده و پس از پنج سال زندگی مشترک آنها به پایان رسید سپس در همان سال زندگی جدیدی با سحر دولتساهی بازیگر مشهور کشورمان آغاز کرد اما زندگی آنها چندان دوامی نداشت و سال 93 خبر جدایی این زوج سینمایی رسانه ای شد.

رامبد جوان سال 94 با حضور در برنامه تلویزیونی نامی از نگار جواهریان برد و این خبر به منزله تایید ازدواج مجدد این زوج سینمایی بود. نگار جواهریان و رامبد جوان سال 95 زندگی مشترکشان را آغاز کرده و در سال 1398 اولین فرزند این زوج دختری با نام نوردخت به دنیا آمد.

رامبد جوان و همسرش

ازدواج مجدد آزیتا حاجیان

آزیتا حاجیان یکی دیگر از هنرمندان سرشناس کشورمان  است که زندگی مشترک خود با محمدرضا شریفی نیا را از سال 58 آغاز کرد و حاصل این زندگی دو دختر به نام مهراوه و ملیکا شریفی نیا است اما این ازدواج به جدایی ختم شد و خانم هنرمند پس از سالها زندگی مشترک متارکه کرده و با یکی از همکلاسیان دوران دانشگاه خود به نام محمد کریمی هراتی ازدواج کرد.

آزیتا حاجیان

ازدواج مجدد امین زندگانی

امین زندگانی  یکی دیگر از بازیگران مشهوری است که تجربه ازدواج مجدد را دارد. او برای اولین بار با مینا لاکانی یکی از بازیگران کشورما نازدواج کرد و زندگی مشترک آنها بعد از چند سال به جدایی ختم شد.

آقای بازیگر چند سال بعد در سال 1392 با الیکا عبدالرزاقی ازدواج نموده و زندگی عاشقانه ای را کنار یکدیگر تجربه می کنند.

امین زندگانی و همسرش

ازدواج مجدد بهاره رهنما

یکی از جنجالی ترین ازدواج های مجدد بازیگران مشهور، ازدواج دوم بهاره رهنما بود که سر و صدای زیادی به پا کرد. بهاره رهنما در سنین کم با پیمان قاسمخانی نویسند و بازیگر کشورمان ازدواج کرد که دختری به نام پریا ثمره زندگی مشترک آنها است.

این زوج بعد از سالها تصمیم به جدایی گرفته و بهاره رهنما چند سال بعد با انتشار عکس هایی از مراسم ازدواج خود با امیرخسرو عباسی مالک یک برند آرایش در سال 1396 ازدواج مجددش را رسانه ای کرد.

بهاره رهنما و همسرش

ازدواج مجدد امیرحسین مدرس

امیرحسین مدرس بازیگر، خواننده و مجری کشورمان نیز تجربه ازدواج مجدد دارد.

او از ازدواج اول خود پسری به نام ایلیا دارد. امیر حسین مدرس که زندگی بدون حاشیه ای دارد در زندگی مشترک دوم خود با خانمی به نام بهار بهاردوست ازدواج کرده است.

امیرحسین مدرس و خانواده اش

ازدواج مجدد کوروش تهامی

کورش تهامی بازیگر کشورمان یکی دیگر از هنرمندانی است که تجربه ازدواج مجدد دارد. این هنرمند برای اولین بار با شبنم طلوعی پای سفره عقد نشست اما زندگی مشترک آنها دوام چندانی نداشت.

کو.روش تهامی سالها بعد با پونه یزدانی ازدواج کرد که فعالیتی در عرصه بازیگری ندارد.

کوروش تهامی و همسرش

ازدواج مجدد آناهیتا درگاهی

آناهیتا درگاهی نقاش و بازیگر کشورمان نیز مانند دیگر بازیگران نام برده شده در این بخش، دوبار سر سفره عقد نشسته است. او برای اولین بار با محمد پروین پسر علی پروین از اسطوره های فوتبال کشورمان ازدواج کرد که زندگی آنها تنها یکسال دوام داشت و جدایی آنها با حواشی بسیاری همراه بود.

این بانوی هنرمند در سال 1395 با اشکان خطیبی بازیگر سینما و تلویزیون زندگی مشترک خود را آغاز نمود.

آناهیتا درگاهی و همسرش

ازدواج مجدد سارا خوئینی ها

سارا خوئینی ها بازیگر سرشناس سینما و تلویزیون یکی دیگر از هنرمندانی است که دوبار ازدواج کرده است.

چنگیز وثوقی بازیگر قدیمی کشورمان همسر اول سارا خوئینی ها است. خانم بازیگر تنها یک سال با همسرش زندگی کرده و پس از به دنیا آمدن دخترش به نام غنچه از او جدا شد.

او مدتی بعد با یوسف مرادیان از بازیگران سینما و تلویزیون ازدواج کرد و شایان دومین فرزند سارا خوئینی ها از ازدواج دوم او است. سارا خوئینی ها در ازدواج دوم خود نیز شکست خورده و متارکه کرد.

سارا خوئینی ها و فرزندانش

ازدواج مجدد خواننده های ایرانی

ازدواج مجدد بابک جهانبخش

بابک جهانبخش یکی از دیگر از چهره های دنیای موسیقی است که تن به ازدواج مجدد داد. مروارید شهریاری همسر اول بابک جهانبخش بود که این دو پس از آشنایی در سال 88 با هم  ازدواج کردند و حاصل این ازدواج یک پسر به نام آرتا است. زندگی مشترک آنها بعد از چند سال به پایان رسیده و این هنرمند در خرداد 1396 با پریا پرتوی فرد ازدواج کرد.

بابک جهانبخش و همسرش

ازدواج مجدد مانی رهنما

از میان خواننده های کشورمان مانی رهنما یکی از چهره هایی است که تن به ازدواج مجدد داد. مانی رهنما پس از جدایی از همسر اولش با صبا راد مجری تلویزیون و گوینده رادیو ازدواج کرد.

مانی رهنما که از ازدواج اولش یک پسر به نام پارسا دارد خبر ازدواجش با صبا راد را در اردیبهشت ماه سال 96 با انتشار یک پست در اینستاگرامش تایید کرد. صبا راد نیز ترجه ازدواج مجدد دارد . او پس از جدایی خود از همسر اولش مرتضی علی آبادی زندگی مشترک خود با مانی رهنما را آغاز کرد.

مانی رهنما و همسرش

ازدواج مجدد بنیامین بهادری

بنیامین بهادری خواننده موسیقی پاپ کشورمان نیز تجربه ازدواج مجدد را دارد. نسیم حشمتی همسر اول بنیامین بهادری بود که سال 89 زندگی مشترک با بنیامین را آغاز کرد اما متاسفانه در یک تصادف در سال 92 از دنیا رفت.

بنیامین بهادری سال 94 با شایلی محمودی ازدواج کرد و حاصل این ازدواج دو پسر به نام بن سان و شایلین است. این هنرمند از ازدواج اول خود دختری به نام بارانا دارد.

بنیامین بهادری و خانواده اش

بازیگران و خواننده هایی که ازدواج مجدد داشتند + تصویر همسر

4.4140
این مطلب مفید بود ؟12218
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ م.ف
1 نظر به ثبت رسیده است
وبگردی