اشیای اضافه عکس
اگر تصویری ثبت کرده اید و قسمتی از آن مزاحم سوژه اصلی عکس است، می توانید با استفاده از برخی ابزارها اقدام به حذف اشیای اضافه عکس در کمتر از یک دقیقه کنید.

نحوه حذف اشیای اضافه از عکس

در حین عکسبرداری و ثبت عکس ممکن است بصورت اتفاقی از میان 10 عکس، صرفا یکی از آنها به خوبی ثبت شده باشد و اما اشیا اضافه در آن وجود داشته باشد. ابزارهایی اخیرا در مورد حذف اشیا اضافه از عکس رونمایی شده اند که بیشتر در مرحله آزمون و خطا هستند و در برخی موارد نتیجه خوب و در برخی مواقع دیگر نیز نتیجه نامطلوبی را به شما می دهند. از این رو ما تصمیم داریم تا ابزاری را معرفی کنیم که نیاز به نصب ندارد و کاملا رایگان است و از مرحله آزمون و خطا عبور کرده است که در ادامه این گزارش از بخش تکنولوژی نمناک به معرفی آن خواهیم پرداخت. همراه ما باشید.

ابزار آنلاین حذف اشیای اضافه عکس

همانگونه که گفته شد، تاکنون ابزارهای متعددی برای حذف اشیای اضافه از عکس منتشر و رونمایی شده اند و شما می توانید از آنها خیلی ساده استفاده کنید. اما ابزاری که ما تصمیم به معرفی آن داریم، کمی متفاوت و البته کاربردی تر است که در این گزارش می خواهیم آنرا بصورت کامل تست کنیم تا از قابلیت های این ابزار به خوبی مطلع شوید. ابزاری که ما تصمیم به معرفی آن داریم، cleanup.pictures می باشد که در نوع خود منحصر بفرد است. برای مثال ما تصویر ذیل را در این ابزار انتخاب کرده ایم و میخواهیم درب روان نویس را از عکس حذف کنیم.

اشیای اضافه عکس

اینک با ماوس درب خودکار را پر رنگ کنید.

انتخاب عکس

اینک چند ثانیه صبر کنید تا تغییرات مدنظر شما در روی تصویر اعمال شود. سپس نسخه خروجی را می توانید دریافت کنید. هم اکنون تغییر دلخواه ما نیز در تصویر اعمال شده است؛

حذف اشیای اضافه

بدون هر گونه نقص و ایرادی درب خودکار بصورت کامل برداشته شده است و از این رو می توان به این نتیجه رسید که این ابزار در نوع خود واقعا منحصر بفرد می باشد و شما می توانید خیلی ساده و آسان از آن استفاده کنید. در نهایت اگر خواستید تصویر تغییر یافته را دانلود کنید، می توانید گزینه سبز رنگ Download را انتخاب کنید تا عکس برای شما دانلود شود.

ترفند حذف اشیای اضافه عکس با ابزار هوشمند و سریع

3.611
این مطلب مفید بود ؟83
منبع : بخش تکنولوژی نمناک/ف.ن
برچسب : ترفندستان
وبگردی