ویلا

اجاره ویلا اینترنتی در سه دقیقه

کد مطلب : 91038زمان مطالعه : 4 دقیقه
یکی از دغدغه‌های اصلی مسافران قبل از سفر، اجاره ویلا است. درگذشته بعد از اینکه به مقصد می‌رسیدیم، حضوری از املاکی ویلا را اجاره می‌کردیم. باگذشت زمان شیوه اجاره ویلا تغییر کرد. الان شما می‌توانید اجاره ویلا اینترنتی را در سه دقیقه انجام دهید. بله!

اجاره ویلا و اقامتگاه حضوری یا اینترنتی

درست خواندید اجاره ویلا اینترنتی در سه دقیقه امکان‌پذیر است. در ادامه از روش حضوری و اینترنتی اجاره ویلا صحبت می‌کنیم، به شما از مراحل اجاره ویلا اینترنتی می‌گویم.نوشته‌ی روی تابلو اجاره ویلا را به یاد می‌آورید؟ وقتی که به مقصد نزدیک می‌شوید، تابلو‌، آدرس ویلا مناسب و شماره املاکی را به شما می‌دهد. در آن زمان؛ ساعت‌های طولانی از روز را دنبال ویلا مناسب بودید. شاید بعد از اینکه ویلا را انتخاب کردید، ویلا مناسب سفر شما نباشد.

اجاره ویلا اینترنتی

اما چطور اجاره ویلا اینترنتی را انجام دهیم؟ در روش اینترنتی به سایت یا پلتفرم اجاره ویلا مراجعه می‌کنید، عکس‌ها و اطاعات مربوط به ویلا را می‌خوانید، ویلا مدنظر خودتان را اجاره می‌کنید. اگر بعد از اجاره ویلا اینترنتی، نظرتان درباره ویلا تغییر کرد، در چند دقیقه اجاره ویلا را کنسل می‌کنید.

تفاوت اجاره حضوری و اینترنتی

اجاره ویلا اینترنتی در مقایسه با حضوری تفاوت‌های دارد. مهم‌ترین تفاوت اجاره ویلا اینترنتی کاهش زمان اجاره ویلا است؛ یعنی شما زمان کوتاهی را برای اجاره ویلا اختصاص می‌دهید. به تفاوت اجاره ویلا اینترنتی با حضوری فکر کنید، چه مواردی را به یاد می‌آورید؟

اجاره ویلا حضوریاجاره ویلا اینترنتی
عدم وجود شرایط برای مقایسه قیمت‌هاامکان مقایسه قیمت‌ها
عدم وجود نظرات کاربرانخواندن نظر کاربران
مراجعه حضوریمراجعه غیرحضوری

انتخاب پلتفرم مناسب

حتما تا الان روش اجاره ویلا اینترنتی را انتخاب کرده‌اید. اما باید یادتان باشد که پلتفرم مناسب را برای اجاره ویلا اینترنتی انتخاب کنید. پس پلتفرم اجاره ویلا باید چه ویژگی‌های داشته باشد؟ در ادامه معیارهای پلتفرم مناسب را به شما معرفی می‌کنیم.

 • پشتیانی

پشتیبانی یکی از ویژگی‌های پلتفرم اجاره ویلا اینترنتی است. پلتفرمی را انتخاب کنید که پیشیانی 24 ساعته داشته باشد.

 • ویلا در همه شهرها

پلتفرم اجاره ویلا اینترنتی باید امکان اجاره ویلا اینترنتی را در همه شهرهای ایران برای مخاطب فراهم کند. مقصد شما کدام شهر است؟ مقصد موردنظر را در پلتفرم اجاره ویلا اینترنتی جست‌وجو کنید، مقصد سفرتان در پلتفرم اجاره ویلا اینترنتی پیدا کردید؟

 • قیمت

قیمت مهم‌ترین معیار در اجاره ویلا اینترنتی است. شما باید باتوجه‌به بودجه‌تان ویلا مدنظر خودتان را رزرو ‌کنید. پس پلتفرم اجاره ویلا اینترنتی باید در تنوع بالا و امکان مقایسه قیمت‌ها را داشته باشد.

 • نظرات کاربران

نظرات مسافران قبلی که در ویلا اقامت داشته‌اند؛ در انتخاب ویلا مناسب کمک زیادی به شما می‌کند. پلتفرمی را برای اجاره ویلا اینترنتی انتخاب کنید که نظرات کاربران روی پلتفرم ثبت شده باشد.

 • دسترسی راحت به بخش‌های مختلف

پلتفرمی را انتخاب کنید که دسترسی راحتی به بخش‌های مختلف درون پلتفرم داشته باشد. همچنین پلتفرم اطاعات بروز شده‌ای را در مورد قیمت، ظرفیت ویلا به شما بدهد.

اجاره ویلا اینترنتی

پلتفرم مناسب اجاره ویلا

علی‌بابا بهترین و مناسب‌ترین پلتفرم سفر است. چرا پلتفرم سفر؟ در علی‌بابا می‌توانید از اجاره ویلا، خرید بلیط گرفته تا ویزا را برای سفر خارجه درخواست دهید. درواقع مقصد سفر با شما، اجاره ویلا اینترنتی با علی‌بابا است. اما چطور از پلتفرم علی‌بابا اجاره ویلا اینترنتی را انجام دهیم؟ البته اجاره ویلا اینترنتی را می‌توانید از سایت یا اپلیکیشن علی‌بابا انجام دهید، دست شما در زمان اجاره ویلا اینترنتی برای انتخاب باز است.

قدم اول:دانلود و نصب برنامه علی‌بابا

در قدم اول برنامه علی‌بابا را می‌توانید به‌صورت مستقیم یا غیرمستقیم از طریق برنامه‌های (کافه‌بازار، مایکت، سیب اپ و..) دانلود کنید.

ایجاد حساب کاربری

در قدم دوم در برنامه علی‌بابا حساب کاربری بسازید. با ساخت حساب کاربری وارد باشگاه مشتریان ‌شوید. از باشگاه مشتریان علی‌بابا خبر دارید؟ در باشگاه مشتریان علی‌بابا همسفران سفر کنار هم جمع شده‌اند، از تخفیف و پروژه احیای محیط‌زیست صحبت می‌کنند.

جست‌وجو ویلا

در صفحه اصلی برنامه علی‌بابا باید وارد قسمت ویلا شوید، باتوجه‌به مقصد سفر، تعداد مسافران، روزهای سفر ویلا را جست‌وجو کنید.

مشاهده ویلا

در لیست ویلا‌های مقصد موردنظر، روی هر ویلا که کلیک کنید اطاعات کامل ویلا از جمله:موقعیت ویلا، نظر کاربران، امکانات ویلا به شما نمایش داده می‌شود. همچنین از طریق تصاویر ویلا می‌توانید اطاعات زیادی درباره ویلا به دست بیاورید.

تکمیل مشخصات فردی

بعد از انتخاب ویلا مدنظر اطاعات فردی خودتان و همسفرانتان را در برنامه علی بابا ثبت کنید. البته در سفر‌های بعدی نیازی به نوشتن دوباره اطاعات فردی ندارید. البته در این مرحله مشخص کنید که رسید نهایی سفر برای شما ایمیل یا پیامک شود.

پرداخت هزینه ویلا

در این قدم به درگاه مستقیم برای پرداخت هزینه اجاره ویلا بروید.

دریافت رسید نهایی

آخرین مرحله دریافت رسید نهایی سفر است، حتما این رسید را دریافت و ذخیره کنید.

اجاره ویلا

مزایای خرید اینترنتی

 • پشتیانی 24 ساعته
 • مقایسه قیمت‌ها
 • دسترسی راحت
 • خرید با تخفیف بالا

نکات مهم اجاره ویلا

در زمان اجاره ویلا اینترنی باید برخی از نکات مهم را رعایت کنیم؛ این نکات شامل موارد زیر است:

 • قوانین استرداد ویلا
 • نزدیکی ویلا به جاهای مختلف
 • امنیت ویلا
 • امکان برگزاری جشن و دورهمی

بهترین زمان اجاره ویلا

بهترین زمان اجاره ویلا اینترنتی چند هفته قبل از شروع سفر است. البته این زمان بسته به زمان سفر تغییر می‌شود.

کلید ویلا در دست شما

با اجاره ویلا اینترنتی کلید ویلا در دست شما است. در برنامه علی‌بابا در سه دقیقه می‌توانید اجاره ویلا اینترنتی را انجام دهید.

اجاره ویلا اینترنتی در سه دقیقه

51
این مطلب مفید بود ؟10
نظر سنجی برای این مطلب غیر فعال شده است
وبگردی