تولد
کولر گازی

باورتون میشه آب کولر گازی این کاربردها رو داره

تاریخ انتشار : 29 تیر 1401کد مطلب : 87856زمان مطالعه : 2 دقیقه
اگر شما هم نگران آبی هستید که از کولر گازی منزلتان نشت می کند و حیف می شود نگران نباشید میتوانید با ترفندهایی ساده استفاده بهینه از این آب داشته باشید.

ترفند استفاده از آب کولر گازی؛ کاربردهایی مفید

اگر دستگاه اسپلیت یا کولر گازی داخل منزل تان دارید، احتمالاً متوجه شده اید که گاهی اوقات این دستگاه آب می دهد و نشتی دارد که در چنین حالتی آبِ آن بیرون می ریزد و حیف می شود؛ اما شاید با خودتان فکر کنید که چگونه می توان استفاده های دیگری از آب نشتی کولر گازی داشت؛ پس با ما در این بخش از نمناک همراه باشید. خوشبختانه راه های زیادی هستند که شما بتوانید آب کولر گازی را مورد استفاده قرار دهید که در ادامه تعدادی از آنها را برایتان توضیح خواهیم داد:

آب دادن به گل و گیاه

تحقیقات نشان می دهند که شما می توانید از آب کولر گازی برای آب دادن به گل و گیاه استفاده کنید. در واقع کیفیت آب خارج شده از کولر گازی برای آبیاری گیاهان مناسب است و به آن ها آسیبی وارد نخواهد کرد.

آبیاری گلدان

تمیز کردن خانه

این آب کثیف نیست و به خاطر همین می توانید از آن برای تمیز کردن خانه، شستن ظرف ها و حتی لباس ها هم استفاده کنید و خیال تان راحت باشد که آب هدر نرفته است.

استفاده در سیفونِ دستشویی

هر تانکِ سیفون برای پر شدن به 1 تا 2 گالن آب نیاز دارد که آب کولر گازی بهترین خواهد بود و کارتان را هم راه میاندازد و در مصرف آب هم صرفه جویی می شود.

شستن ماشین

استفاده از آب نشتی کولر گازی می تواند راهی مناسب برای شستن ماشین باشد، بدون این که آبی هدر برود.

شستن ماشین

ریختن آب داخل اتو

آبی که از کولر گازی بیرون می آید، آبی عالی برای استفاده داخل اتو است؛ زیرا آبی تمیز و بدون سرب است که برای اتو هم مشکلی ایجاد نمی کند‌.

باورتون میشه آب کولر گازی این کاربردها رو داره

53
این مطلب مفید بود ؟30
منبع : بخش سبک زندگی نمناک /ن /ن.ح
برچسب : کولر
وبگردی