رضا بابک
رضا بابک بازیگر سریال خانه ما بعد از چندین سال دوری از سینما با فیلم بنفشه آفریقایی به سینمای آنلاین آمد.

بنفشه آفریقایی با رضا بابک در سینمای آنلاین

فیلم بنفشه آفریقایی به کارگردانی مونا زندی حقیقی و تهیه کنندگی علیرضا شجاع نوری سال 97 ساخته شد و اولین بار در سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر به نمایش درآمد و بعد از مدت ها انتظار برای اکران، به دلیل شرایط موجود جامعه و شیوع ویروس کرونا از 11 شهریور به سینمای آنلاین آمد.

این فیلم که روایتگر داستانی متفاوت است با استقبال خوبی در سینمای آنلاین مواجه شد و رضا بابک بازیگر پیشکسوت کشورمان بعد از سالها دوری از سینما بازگشتی متفاوت را تجربه کرد.

بنفشه آفریقایی به روایت رضا بابک

رضا بابک که در آخرین تجربه سینمایی اش در سال 87 در فیلم دعوت ابراهیم حاتمی کیا مقابل دوربین رفته بود بعد از گذشت 12 سال با بنفشه آفریقایی تجربه ای متفاوت کسب کرد و به سینمای آنلاین آمد.

رضا بابک و مونا زندی

مونا زندی حقیقی ویدئویی از صحبت های رضا بابک درباره فیلم بنفشه آفریقایی را به اشتراک گذاشت.

رضا بابک درباره این فیلم گفت:

من فکر میکنم تماشاچی این قصه را دوست دارم، با وجود اینکه قصه عامی نیست و کمتر دیده شده اما قصه خیلی خوب و ظریفی بود و به نظر من شخصیت پردازی ها عالی بود و من دوست داشتم.

مگر میشود کاری را علیرضا شجاع نوری تهیه کند و خانم مونا زندحقیقی کارگردانی آن را برعهده داشته باشد و در کنار فاطمه معتمدآریا و سعید آقاخانی بازی کنی و بد از آب دربیاید.

رضا بابک

رضا بابک در فیلم بنفشه آفریقایی بازیگر نقش فریدون همسر سابق شکوه با بازی فاطمه معتمدآریا است که فرزندانش او را به خانه سالمندان برده اند و در بخشی از قصه شکوه و همسرش رضا تصمیم میگیرند که فریدون را به خانه خود بیاورند و از او نگهداری کنند و این سرآغاز ماجراهایی تازه در زندگی آنها است.

بازیگران بنفشه آفریقایی

فاطمه معتمدآریا، سعیدآقاخانی، رضا بابک، مهدی حسینی نیا، رویا جاویدنیا، ندا جبرائیلی و مریم شیرازی بازیگران فیلم بنفشه آفریقایی را تشکیل میدهند.

بازیگران بنفشه آفریقایی

رضا بابک بعد از 12 سال با بنفشه آفریقایی در سینمای آنلاین

4.26
این مطلب مفید بود ؟51
منبع : صفحه مونا زندی / عکاس: حبیب مجیدی / بخش فرهنگ و هنر نمناک/م.ف
وبگردی