رضا داوودنژاد

سوء استفاده زشت از نام رضا داوودنژاد در یک تبلیغ

تاریخ انتشار : 1 اردیبهشت 1403کد مطلب : 93225تعداد نظرات : 1 نظر
پس از مرگ رضا داوود نژاد هنرمند محبوب کشور یک کمپانی دست به اقدام بی شرمانه ی با نام رضا داوودنژاد زد که واکنش های زیادی به دنبال داشت.

عصبانیت مهران غفوریان با سوء استفاده از نام رضا داوودنژاد

مهران غفوریان بازیگر سینما و تلویزیون به تازگی در صفحه خود به شایعه سخیفی که درباره رضا داوودنژاد منتشر شده بود، واکنش تندی نشان داد که در ادامه این بخش از نمناک مشاهده خواهید کرد.

پس از فوت رضا داود نژاد بازیگر سینما و تلویزیون عکس ها و ویدیوهای زیادی از او منتشر شد، گرچه برخی از این ویدیوها و تصاویر یاد مرحوم داودنژاد را زنده نگه داشت و سبب تسلی خاطر خانواده هنرمند داوودنژاد شد اما در این میان برخی از سایت ها و پیج های زرد از فرصت استفاده کرده و از تصویر و صحبت های کوتاه و تقطیع شده زنده یاد رضا داوود نژاد برای تبلیغ روش ها و محصولات لاغری استفاده نمودند. مهران غفوریان با انتشار یکی از این شایعات واکنش تندی نشان داد و نوشت:

خجالت بکشید، چقدر بی ارزشید

رضا فوت کرده ولی شماها هنوز میخواید با دروغ پول در بیارید؟!

مهران غفوریان

تبلیغات زشت با رضا داوود نژاد که باعث عصبانیت مهران غفوریان شد

علت بیماری و فوت رضا داوودنژاد

رضا داوودنژاد، بازیگر تلویزیون و سینما که بسیاری از بینندگان او را با نقش آفرینی در سریال پشت کنکوری ها به یاد دارند، متاسفانه در عصر سیزدهم فروردین‌ماه درگذشت. زنده یاد داوود نژاد سال ها پیش برای معاف شدن از سربازی شروع به چاق شدن کرد، این هنرمند برای رهایی از چاقی، عمل بای پس روده را انتخاب کرد. این عمل که به شیوه اشتباه انجام شده بود، باعث از بین رفتن کبد آقای بازیگر شد و او طی سال‌های اخیر به دلیل نارسایی کبدی دو مرتبه در شیراز عمل پیوند کبد داشت.

او در ماه های آخر عمرش با برخی بهم‌ریختگی‌های آنزیم‌های کبدی مواجه شد که به بیمارستان پیوند اعضا مراجعه کرده و بستری شد. در طی روند درمان دیگر بدنشان پاسخگو نبود در نهایت به دلیل این بهم‌ریختگی‌های آنزیم‌های کبدی و عفونت خون دار فانی را وداع گفتند.

سوء استفاده زشت از نام رضا داوودنژاد در یک تبلیغ

45
این مطلب مفید بود ؟41
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ن/ن.ح
1 نظر به ثبت رسیده است
ماهرخ171403-02-02
درود بر هنرمندان باارزش فارسی زبان. خدا نگهدار تان باشد
00
وبگردی