رضا داوود نژاد
رضا داوود نژاد بازیگر مشهور سینما و تلویزیون ایران صفحه شخصی خود را با انتشار عکس زیبا و جذابی از همسرش به روز کرد.

رضا داوود نژاد و همسرش غزل بدیعی در قابی جدید

رضا داود نژاد که به تازگی نقش مامور اطلاعاتی به نام مجید را در سریال شهباز ایفا نموده است، اینستاگرام خود را با قاب زیبای عاشقانه ای از خود و همسرش به روز کرد. در ادامه این بخش از نمناک عکس دو نفره مجید سریال شهباز و همسرش را مشاهده می کنید.

رضا داوود نژاد بازیگر طناز سینما و تلویزیون و پسر علیرضا داوودنژاد کارگردان معروف، به تازگی عکسی زیبا از خود و همسرش در صفحه اینستاگرامش قرار داد، همچنین بازیگر پشت کنکوری ها در این پست اشاره ای به بیماریش که سالها در گیر آن بود کرد و نوشت:

فقط عشق حافظ جان من بوده و هست.

رضا داوود نژاد و همسرش

مختصر بیوگرافی رضا داوود نژاد

رضا داوودنژاد بازیگر سینما و تلویزیون، متولد 29 اردیبهشت 1359 در تهران است. او فرزند دوم خانواده بوده، پدرش «علیرضا داوودنژاد» کارگردان و خواهرش «زهرا» (بازیگر) و تنها یک برادر کوچکتر بنام «علی» دارد.

ازدواج رضا داوودنژاد با خواهر عسل بدیعی

رضا داوود نژاد در سال 1389 با خانم «غزل بدیعی» خواهر مرحوم عسل بدیعی (بازیگر) ازدواج کرد، این زوج فرزندی ندارند و از طریق خواهرانشان با یکدیگر آشنا شدند.

رضا داوود نژاد

رضا داوود نژاد/ عکس از پویا شاه جهانی

ماجرای بیماری رضا داوود نژاد

رضا داود نژاد چند سال پیش به علت رژیم غذایی نادرست و... سر صحنه فیلمبرداری سریال فراموشی دچار مشکل شد و به بیمارستان منتقل شد، پزشکان عمل پیوند کبد را برای این هنرمند کشورمان لازم دانستند و این پیوند در شیراز با موفقیت انجام شد، آقای بازیگر چند سالی به دلیل بیماری بسیار کم‌کار بود، او به تازگی در سریال شهباز ایفای نقش نموده است.

فیلم و سریال های رضا داوودنژاد

اولین بار در 6 سالگی بازیگری را در فیلم «بی پناه» بکارگردانی پدرش تجربه کرد، او در نوجوانی به شیرینی پزی پرداخت اما بعد از بازی در فیلم «مصائب شیرین» پدرش، این کار را کنار گذاشت، او با بازی در فیلم مصائب شیرین نامزد بهترین نقش اول جشنواره بین المللی فیلم فجر شد.

رضا داوودنژاد تا کنون در آثاری چون شهباز، پشت کنکوری ها، بیرو، لامینور، لب خط، رضا، فراری، باغچه مینو، نون و ریحون، پنچری، بعد ازآزادی، از سرنوشت و... بازی کرده است.

عکس جذابی که رضا داوودنژاد از همسرش منتشر کرد

2.617
این مطلب مفید بود ؟98
منبع : عکاس: محمدرضا خان میرزایی / بخش فرهنگ و هنر نمناک/ن/ز.ت
وبگردی