رضا رشیدپور

ماجرای دختری که عکسش در صفحه رشیدپور منتشر شد

تاریخ انتشار : 10 خرداد 1403کد مطلب : 93878زمان مطالعه : 2 دقیقه
رضا رشیدپور با انتشار عکسی از دختر جوان در صفحه اینستاگرامش از همه مردم درخواست کمک کرد.

رضا رشید پور از مخاطبانش درخواست کمک کرد

سلبریتی‌ها در همه جای جهان همواره و به نحوه‌های مختلف در کارهای خیر و راه انداختن کمپین‌های اجتماعی حضور دارند. بسیاری از افراد مشهور کشورمان نیز با شنیدن خبر گمشدن شروع به اطلاع رسانی می کنند، اطلاع رسانی بازیگران نقش مهمی داشته و گاهی به اتفاقات خوبی در این زمینه منجر شده که نمونه آن پیدا شدن یسنا دختر بچه چهارساله کلاله‌ای (گلستان) است. پس از گمشدن سما جهانبازدختر جوان در شیراز بازیگران و افراد مشهور زیادی شروع به اطلاع رسانی کردند اما با گذشت تقریبا دو سال از مفقود شدن سما هنوز خبری از او نیست، رضا رشیدپور مجری محبوب رسانه بار دیگر از کاربران درخواست کرد موج جدیدی از اطلاع‌رسانی درباره این دختر گمشده را آغاز کنند.

رضا رشیدپور مجری و بازیگر سینما و تلویزیون در یک توئیت احساسی از مخاطبانش درخواست کمک برای یافتن سما جهانباز کرد و نوشت:

«هر وقت تصویری از این «پدر» می‌بینم تمام قلبم به درد میاد. روحم مچاله می‌شه. هرچند که نمی‌شناسمش ولی خودم هم دختر دارم … اگه صلاح می‌دونین کمک کنین که یه بار دیگه موج خوب رسانه‌ای درست بشه. شاید فرجی حاصل شد. دستتون رو می‌بوسم.»

سما جهانباز

واکنش رضا رشیدپور به گم شدن سما جهانباز 

سما جهانباز کیست؟

پرونده گم شدن سما جهانباز دختر دانشجوی 22 ساله اصفهانی که در شیراز مفقود شد از 25 تیر 1401 تاکنون مفتوح است و هیچ خبری از سما نیست.

سما جهانباز دختر دانشجوی 22 ساله اصفهانی دانشجوی رشته مشاوره در دانشگاه اصفهان بود، تیر ماه سال 1401 به همراه مادر به شیراز سفر کردند و یک روز قبل از بازگشتشان برای فروش قطعه ای طلا به خیابان معالی شیراز رفت اما از همان زمان مفقود شد. بر اساس فیلم دوربین های مداربسته یک مرد جوان در پاساژ به تعقیب سما می پردازد، کارآگاهان پلیس پس از شناسایی این مرد جوان در اقدامی غافلگیرانه او را بازداشت کردند. بر اساس شواهد و مستندات موجود در پرونده و اظهارات شاهدین متهم اصلی پس از 2 ماه از زندان آزاد شد. پدر این دختر جوان با گذشت تقریبا دو سال از مفقود شدن او از یافتن دخترش نا امید نشده و همچنان به دنبال خبری از اوست و در این راه از رسانه ها و افراد مشهور کمک می خواهد.

ماجرای دختری که عکسش در صفحه رشیدپور منتشر شد

55
این مطلب مفید بود ؟50
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ن/ن.ح
برچسب : رضا رشیدپور
وبگردی