رضا رویگری

تحقیر رضا رویگری؟! امین آقا فرزانه همه چیز را فاش شد

تاریخ انتشار : 24 خرداد 1401کد مطلب : 87544تعداد نظرات : 1 نظر
انتشار ویدئوی ناراحت‌کننده و پربازدید رضا رویگری در شبکه های اجتماعی که واکنش بسیاری از کاربران را به همراه داشت این هنرمند را وادار به ارائه توضیحات کرد.

ماجرای تحقیر رضا رویگری توسط امین آقا فرزانه و نوچه هایش چه بود؟

این روزها ویدئویی از رضا رویگری در فضای مجازی دست به دست می‌شود که در مجلسی روی سرش پول می‌ریزند و در دهانش یکی، یکی اسکناس می‌گذارند.

انتشار این ویدئوعجیب و البته تلخ از رضا رویگری، بازیگر پیشکسوت سینما و تلویزیون که چندی است به خاطر شرایط زندگی شخصی‌اش خبرساز شده در شبکه‌های اجتماعی واکنش های زیادی را در پی داشت.

برخی کاربران این تصاویر را برگزاری مراسم گلریزان برای این رضا رویگری توصیف کرده‌اند و بسیاری نیز این پلان را جشن سقوط و پایان یک انسان، پایان اخلاق و شرافت می‌دانند اما اصل ماجرای تحقیر رضا رویگری توسط امین آقا فرزانه و نوچه هایش چه بود را در این بخش از نمناک میخوانید.

رضا رویگری

رضا رویگری / عکس از محمد گنابادی

اصل ماجرای پول ریختن سر رضا رویگری از زبان امین فرزانه

امین فرزانه تقی دیزج (امین آقا فرزانه) که چند سال پیش در برنامه ماه عسل حضور داشت و اعلام کرد که سال هاست توبه کرده و به کارهای خیر و... می‌پردازد، در مصاحبه تلفنی در مورد پول پاشی روی سر و گذاشتن پول در دهان رضا رویگری توضیح داد و گفت:

تولدی برای من گرفته بودن و گفتن آقای رویگری رو که از سالمندان بردن خونه خیلی منزوی شده و غصه می خوره، من وقتی شنیدم مهمونام رو ول کردم و رفتم ایشون رو قلم دوش بگیرم و سوار کولم کنم بیارم، به هر طریقی بود آوردم و دست و پاش رو بوسیدم، زانو زدم پاش رو بوسیدم.

ما یه رسمی داریم تو دهات اردبیل توی مراسمامون انقدر رو سر و کله بزرگمون، پیشکسوتمون و پیر غلام پول می ریزن تا بگه بسه.

ما نیتمون این بود که از تنهایی بیرون بیاد، من برای دلم کار انجام دادم و خواستم محبت و دوست داشتن رو برسونم و نیتم تحقیر کسی نبوده و اگه یه درصد اشتباه بوده من معذرت می خوام.

تولد من بوده و گلریزون نبوده با دیدن آقای رویگری همه ذوق زده شدیم، ما تو گلریزون ها یا کارت می کشیم یا پول تو پاکت میزاریم.

امین فرزانه و رضا رویگری

رضا رویگری در شب تولد امین فرزانه

امین فرزانه در ادامه سخن هایش به کسی که فیلم پول ریختن بر سر آقای رویگری را پخش کرد، انتقاد نمود و او را دشمنی در قالب دوست خواند.

روز گذشته نیز رضا رویگری در مورد این ویدیو صحبت کرد و عنوان نمود که گلریزان و مراسم جمع‌آوری پولی در میان نبوده و تولد رفیق قدیمی او امین فرزانه بوده و گفت:

من باید برای ایشون کادو می بردم ولی ایشون انقدر بزرگواره هر چی گرفته بود ریخت رو سر من.

علیرضا اصغری و رضا رویگری

علیرضا اصغری در کنار رضا رویگری

تحقیر رضا رویگری؟! امین آقا فرزانه همه چیز را فاش شد

4.336
این مطلب مفید بود ؟315
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک /ن/ف
1 نظر به ثبت رسیده است
رضا شاه منصوری1401-03-24
امین آقا فرزانه دستش تو کار خیر هستش. پهلوان محمد محمودی و امین آقا فرزانه دستگیر ضعفا و فقرا هستند . خداوند عمری طولانی به خیرین و دستگیران عطا فرماید انشاالله
145
وبگردی