رضا رویگری

خبر مهمی درباره رضا رویگری در خانه سالمندان

تاریخ انتشار : 18 اردیبهشت 1401کد مطلب : 87111زمان مطالعه : 2 دقیقه
رضا رویگری، خواننده اثر فراموش نشدنی ایران ایران معروف که مدتی پیش به خانه سالمندان منتقل شده بود، حالا در وضعیت متفاوتی قرار خواهد گرفت.

رضا رویگری از خانه سالمندان به خانه خودش رفت

در روزهای گذشته خبرها و ویدیوهای زیادی از رضا رویگری، بازیگر معروف و خواننده فراموش نشدنی سرود ایران ایران در خانه سالمندان منتشر شده است، فیلم هایی که به سرعت در فضای مجازی پخش شدند و بسیاری از مردم و هنرمندان را متاثر نمودند. با اینکه مدت زمان زیادی از انتشار این ویدیوها نمی گذرد، خبر خوبی برای طرفداران کیان ایرانی داریم که در ادامه این بخش از چهره ها در نمناک خواهید خواند.

رضا رویگری بازیگر محبوب و دوست داشتنی کشورمان که چند وقتی در خانه سالمندان برای التیام وضعیت جسمانی و روحی خود قرار داشت، امروز به خانه خود رفت. خانه ای که بظاهر با مشارکت و همکاری اصلی سازمان صدا و سیما تهیه شده است.

رضا رویگری

رضا رویگری و همسرش/ عکس از زهرا اصغری

در این ویدیو حال جسمی رضا رویگری خوب است و بازیگر نقش کیان مختارنامه فقط از بیکاری خود گله مند است.

علت انتقال رضا رویگری به خانه سالمندان

رضا رویگری بازیگر، خواننده و نقاش متولد 6 دی 1325 در تهران می باشد که در فیلم های مختلفی مانند مختارنامه، معصومیت از دست رفته، بوتیک، هرماس، اخراجی ها و... بازی کرده است.

وضعیت رضا رویگری

این بازیگر متأسفانه در دی ماه 1392 دچار سکته مغزی و به دنبال آن ویلچر نشین شد. به تازگی این بازیگر در ویدیوی منتشر شده از خانه سالمندان اعلام میکند توسط همسرش به حال خود در آسایشگاه کهریزک رها شده است اما همسر جوان این بازیگر به صحبت های آقای بازیگر واکنش نشان داد و بیان کرد که به دلیل سختی جابجا کردن و انجام امور شخصی او با مشورت پزشکان همسرش را به کهریزک منتقل کرده است.

خبر مهمی درباره رضا رویگری در خانه سالمندان

3.88
این مطلب مفید بود ؟62
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ن/ن.ح
برچسب : رضا رویگری
وبگردی