رضا صادقی
پس از انتشار خبر درخواست حکم قصاص برای حمید صفت از سوی اولیای دم مقتول رضا صادقی با انتشار پستی در اینستاگرام درخواست بخشش برای نجات این خواننده کرد.

حمایت رضا صادقی از حمید صفت

حمید صفت خواننده موسیقی رپ که در سال96 مرتکب قتل همسر مادر خود شده و در  دادگاه سال گذشته  به اتهام قتل همسر مادرش محاکمه و به قصاص محکوم شد.

درخواست رضا صادقی از مردم برای حمایت از حمید صفت

رضا صادقی یکی از خوانندگان مطرح موسیقی  نیز در پی حمایت از بخشش حمید صفت خواستار عفو او شد.

رضا صادقی برای حمایت از حمید صفت در اینستاگرام خود با انتشار عکس زیر نوشت:

من این جوون و ندیدم و اشنایی باهاش از موسیقیش دارم ، نمیدونم دنیاش چه شکلیه اما میدونم دنیای مردمش براش مهمه ، حال مردمش براش عزیزه و از همه مهمتر درد مردمش براش درد خودشه.

امروز خبری شنیدم از " قصاص " که دعا میکنم صحت نداشته باشه.

خانواده مرحوم کاملا حق دارن قلبشون شکسته باشه و خشم داشته باشن ، اما به عنوان یه کمترین اهل هنر و سرزمینم و ریش سفیدی که دارم ،خواهش کنم و حتی التماس کنم از این خانواده داغ دیده، با بخشش و بزرگیشون کام مردم و شیرین کنن ، روزای تلخیه و شک ندارم شما این تلخی رو از همه بیشتر لمس کردین،پس تمنا دارم با بزرگیتون دل مردم و اول سالی شاد کنید که قطعا کار اسونی نیست اما از شما بعید نیست این بخشش.

از همه مردم عزیزم بخصوص هنرمندان خواهش دارم ، تقاضای بخشش کنن برای حمید ، یه جوون که اینده میتونه جلو راهش باشه با کلی اتفاق خوب

دوستان سکوت نکنید، این سکوت فقط حسرت و شرم به بار میاره

حکم حمید صفت

حمید صفت در خردادماه سال 97 با قرار وثیقه از زندان آزاد شد اما در اواخر سال 99 با اعتراض اولیای دم به آزادی وی بار دیگر دادگاه تشکیل شده و حکم بر قصاص او صادر شد.

واکنش رضا صادقی به حکم قصاص حمید صفت

540
این مطلب مفید بود ؟400
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ف
وبگردی