بازیگران سریال دارا و ندار

سریال دارا و ندار در پخش مجدد به شبکه افق رسید

تاریخ انتشار : 16 تیر 1399کد مطلب : 76679زمان مطالعه : 2 دقیقه
سریال دارا و ندار ساخته مسعود ده نمکی با بازی بازیگران سرشناس دنیای هنر سال 89 ساخته شد و به زودی مهمان تلویزیون میشود.

پخش سریال دارا و ندار از شبکه افق

سریال دارا و ندار به کارگردانی مسعود ده نمکی و تهیه کنندگی سیدامیر پروین حسینی نوروز سال 89 از تلویزیون پخش شد و بعد از گذشت 10 سال از ساخت در پخش مجدد روی آنتن شبکه افق میرود.

پخش مجدد سریال دارا و ندار تا چند روز دیگر از شبکه افق آغاز میشود و طرفداران این مجموعه تلویزیونی می توانند هر شب ساعت 23 به تماشای این سریال بنشینند.

بازیگران سریال دارا و ندار

داستان و بازیگران سریال دارا و ندار

مسعود ده نمکی کارگردان اخراجی ها در اولین تجربه سریال سازی اش برای تلویزیون، سریال دارا و ندار را مقابل دوربین برد و با این سریال فروردین ماه سال 89 مهمان خانه های مردم از قاب تلویزیون شد.

سحر ولدبیگی

سریال دارا و ندار مجموعه ای طنز با درون مایه ای اجتماعی است روایتی از مشکلات چند همسایه را به تصویر میکشد.

داستان سریال دارا و ندار

داستان سریال دارا و ندار درباره یک خانه قدیمی است که تیمور صاحب این خانه قصد فروش آن را دارد اما مستاجرهای این خانه که هرکدام درگیر مشکلات مالی خاص خود هستند و حاضر نیستند که این خانه را خالی کنند و از طرفی دیگر تیمور با فروش دارایی هایش قصد سرمایه گذاری در دبی را دارد و در این میان ماجراهای دیگر هم شکل میگیرد که داستان سریال دارا و ندار را رقم میزند.

بازیگران سریال دارا و ندار

بازیگران سریال دارا و ندار

در سریال دارا و ندار بازیگرانی چون فتحعلی اویسی، علیرضا خمسه، رضا رویگری، مرجانه گلچین، شهره لرستانی، نفیسه روشن، نگار فروزنده، بهنوش بختیاری، سام درخشانی، مریم کاویانی، رضاتوکلی، سحر ولدبیگی، مریم سلطانی، شهاب عباسی، سیدجواد هاشمی، یوسف تیموری، یوسف صیادی، فاطمه طاهری، فرهاد بشارتی، عباس محبوب و... ایفای نقش کرده اند.

بازیگران دارا و ندار

سریال دارا و ندار در پخش مجدد به شبکه افق رسید

3.88
این مطلب مفید بود ؟62
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/م.ف
وبگردی