تولد
پولدارترین بازیگر زن

پولدارترین بازیگر زن جهان با ثروتی حسرت برانگیز+ عکس

تاریخ انتشار : 24 اردیبهشت 1403کد مطلب : 93605زمان مطالعه : 2 دقیقه
آماری که سالیانه از معرفی پولدارترین سلبریتی های جهان و مقدار ثروتشان منتشر می شود در سال 2025 چه کسی را ثروتمندترین سلبریتی معرفی کرد.

10 پولدارترین بازیگر زن جهان معرفی شدند

یکی از آماری که سالیانه منتشر می شود، معرفی پولدارترین افراد جهان است که در تازه ترین بخش منتشر شده این موضوع، اسامی ثروتمندترین بازیگران زن جهان را scotsman با میزان دارایی هر یک از این سلبریتی ها منتشر کرد که در ادامه این بخش از نمناک میخوانید.

ریس ویترسپون با ثروت 400 میلیون دلاری

ریس ویترسپون با نام کامل لارا جین ریس ویترسپون که بازی او در فرندز یکی از دلایل شهرتش بود. او که در اوایل دهه 2000 به شهرت رسید و پس از آن با فعالیت در زمینه بازیگری، تهیه کنندگی و کارآفرینی به کسب درآمد بالا رسید، حالا با ثروت خالص 400 میلیون دلاری، ثروتمندترین بازیگر زن جهان لقب گرفته است.

جنیفر لوپز با 400 میلیون دلار ثروت

میزان ثروت جنیفر لوپز و ریس ویترسپون به یک اندازه است اما سایت منبع، جنیفر را در رتبه 2 این لیست قرار داده و او را با ثروت خالص 400 میلیون دلاری یکی دیگر از ثروتمندترین بازیگران زن جهان معرفی کرد.

جنیفر لوپز

لیدی گاگا با ثروت 320 میلیون دلاری

رتبه سوم این لیست از آن لیدی گاگا خواننده شد؛ خواننده زن هالیوودی که در بازیگری ورود کرده و موفق به کسب اسکار شده است، دارایی در حدود 320 میلیون دلاری دارد.

جنیفر آنیستون با ثروت 320 میلیون دلار

بازیگر زن هالیوودی که نامش در میان 10 بازیگر پولدار زن دنیا به ثبت رسیده است، آنیستون است که میزان دارایی خالصش 320 میلیون دلار اعلام شده است.

مری کیت و اشلی اولسن هر کدام با 250 میلیون دلار ثروت

دوقلوهای مهشور هالیوود هم یکی از حاضرین در این لیست هستندغ بازیگرانی که از کودکی مشغول بازیگری هستند حالا هر کدام با ثروت 250 دلاری نام خود را در این لیست قرار داده اند.

نیکول کیدمن با ثروت 250 میلیون دلاری

نیکول کیدمن همسر سابق تام کروز و بازیگر فیلم چشمان کاملا بسته رتبه ششم لیست پولدارترین بازیگران زن جهان را با دارایی خالص 250 میلیون دلاری از آن خود کرد.

ساندرا بولاک با250 میلیون دلار ثروت

ساندرا بولاک برنده اسکار و یکی از معروف‌ترین بازیگران هالیوودی است که دارایی خالصش 250 میلیون دلار گزارش شده است.

جولیا رابرتز با ثروت 250 میلیون دلار

جولیا رابرتز را بیشتر بعد از بازی در فیلم زن زیبا شناختیم؛ بازیگر فیلم اوسیج کانتی که یکی از دوست داشتنی ترین های هالیوود محسوب میشود با دارایی خالص 250 میلیون دلاری در میان اعضای این لیست، رتبه هشتم را تصاحب کرد.

جولیا رابرتز

شارلیز ترون - 200 میلیون دلار

شارلیز ترون بدون شک از زیباترین بازیگران هالیوود است. ثروت خالص او 200 میلیون دلار گزارش شده است. ستاره فیلم های مارول و چندین موفقیت بزرگ دیگر، ترون دارای ثروت خالص 200 میلیون دلاری است.

گوئینت پالترو با 200 میلیون دلار دارایی خالص

گوئینت پالترو که بدلیل سبک زندگی و مراقبت های ویژه ای جوانی اش در میان طرفداران خود مشهور است، با ثروت خالص 200 میلیون دلاری رتبه دهم لیست را از آن خود کرده.

پولدارترین بازیگر زن جهان با ثروتی حسرت برانگیز+ عکس

53
این مطلب مفید بود ؟30
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ن/ا.ن
وبگردی