کارهای رمانتیک برای زن
میتوانید بدون صرف هیچ هزینه ای همسرتان را خوشحال کنید، کافیست راهش را شناخته و به خوبی در آن قدم بگذارید تا بانوی زندگی تان همیشه شاد باشد.

کارهای رومانتیکی که میتونید برای همسرتون انجام بدید

آیا دوست دارید که زندگی رومانتیکی را تجربه کنید؟ قطعا همه ما بعد از گذشت مدت زمانی در زندگی مشترک احساس می کنیم که رابطه مان شبیه به روز های اول نیست و دلمان برای فضای رمانتیک اول رابطه تنگ می شود.

به نظر شما چگونه باید این فضای رمانتیک و صمیمی را دوباره در رابطه زنده کرد؟ در این قسمت از نمناک راهکارهای رمانتیکی را به شما آقایان معرفی می کنیم که می توانید برای همسرتان انجام دهید.

با او قرار بگذارید

یکی از بهترین ایده های رمانتیکی که می توان برای همسر انجام داد، این است که بعد از ازدواج هم قرار بگذارید. قرار گذاشتن مخصوص قبل از ازدواج نیست بلکه باید آن را در بعد از ازدواج هم ادامه دهید.

با خودتان عهد ببندید که هر یک الی دو ماه یکبار در یک رستوران، سینما، تئاتر، شهربازی و هرجا که دوست دارید، قرار بگذارید و هر دو سر ساعت آن جا باشید و با هم تفریح کنید.

قرار عاشقانه زن و شوهر

برای او نامه عاشقانه بنویسید

درست است که شما و همسرتان مدام یکدیگر را می بینید اما تاثیر نوشتن صحبت های عاشقانه بسیار زیاد و مثبت است. همین باعث می شود که رابطه صمیمی بین شما دو نفر عمیق‌تر از قبل باشد. پس کافی است تمام محبت تان را چند وقت یک بار روی یک نامه پیاده کنید. مراقب باشید که در انجام این کار زیاده روی نکنید و اجازه ندهید که تکراری شود.

او را با یک کادو غافلگیر کنید

دفعه بعدی که از سرکار به منزل برگشتید، دست خالی نباشید. کافی است یک کادو کوچک، یک گل، شکلات مورد علاقه یا یک لباس معمولی بخرید یا حتی می توانید به جای کادو، او را به کافه مورد علاقه اش ببرید یا یک خرید آنلاین برایش انجام دهید تا با تحویل گرفتنش درب منزل سوپرایز شود یا شامی جدید برایش درست کنید که همه این ها غافلگیری است.

کارهای عاشقانه

او را ماساژ بدهید

یک ایده رمانتیک برای همسر، این است که یک ماساژ آرام بخش را بعد از روز طولانی تجربه کند. پس سعی کنید روش صحیح ماساژ دادن را یاد بگیرید و با این کار خستگی های روزانه را از تن همسر بیرون ببرید و به او احساس فوق‌العاده هدیه دهید.

به دنبال کار های هیجان انگیز بگردید

رمانتیک بودن به معنای این نیست که حتماً کار های خارق العاده انجام دهید. هر کاری که شما و همسرتان را به هیجان در می آورد و باعث می شود که هر دو از آن لذت ببرید را به انجام برسانید.

به عنوان مثال به کنسرت بروید، با یکدیگر بازی های هیجان انگیز کنید، یک کار هنرمندانه را در کنار هم انجام دهید، شام بپزید یا هر کار دیگری را در کنار هم انجام دهید که باعث افزایش هیجان در شما می شود.

بازی کردن با همسر

از خودتان مراقبت کنید

درست است که ظاهر، همه چیزِ زندگی نیست اما همه ما دوست داریم که هم خودمان و هم طرف مقابلمان از لحاظ ظاهری جذاب باشد. هنگامی که شما به خودتان برسید و از خود مراقبت کنید، یعنی برای این رابطه ارزش بیشتری قائل هستید.

به طور منظم ورزش کنید، غذای خوب بخورید، به موها، دندان ها و بهداشت شخصی خود اهمیت دهید، لباس های جذاب بپوشید تا با همه این کار ها همسرتان را بیشتر به خودتان جذب کنید.

زندگی او را آسان تر کنید

گاهی اوقات ایده های رمانتیک بسیار ساده‌تر از آن چیزی هستند که فکر می کنید اما قدرت آن ها آنقدر زیاد است که تا چند وقت اثر بی نظیرش را خواهد گذاشت. برای اینکه زندگی را برایش آسان تر کنید، می توانید اقدامات زیر را به انجام برسانید.

به عنوان مثال پیشنهاد دهید که بچه ها را یک روز نگه می دارید تا او با دوستانش به تفریح برود، ظرف ها را بشویید، خانه را گردگیری کنید، برایش صبحانه درست کنید، خرید ها را انجام دهید، به امور باغبانی برسید، ماشین را بنزین بزنید و اقدامات این چنینی را به انجام برسانید تا بار کاری او سبک‌تر شود.

کمک همسر به زن

برایش یک شب زیبا بسازید

کنار هم هیجان داشته باشید. در کنار او یک شب زیبا و رمانتیک را رقم بزنید. او را به رستورانی ببرید که همیشه دوست دارد. فعالیتی را انجام دهید که به آن علاقه دارد و سعی کنید با او فیلمی را ببینید که منتظر اکرانش بوده است و سعی کنید با هر ترفندی خوشحالش کنید.

یک سفر کوتاه در آخر هفته داشته باشید

یکی از راه هایی که باعث می شود احساس صمیمیت بین شما افزایش پیدا کند، این است که کار های رمانتیک را در آخر هفته با یکدیگر تجربه کنید. صمیمیت خود را افزایش دهید و اوقات بیشتری را در کنار یکدیگر سپری کنید.

سفر کوتاه با همسر

به او صبح بخیر بگویید

قبل از اینکه به گوشی موبایل خود هنگام بیدار شدن نگاه کنید، قبل از این که دندان هایتان را مسواک بزنید یا قبل از اینکه به دستشویی بروید، حتما به همسرتان صبح بخیر بگویید. حتماً این کار را با لبخند و تماس چشمی انجام دهید و آن را فراموش نکنید.

موبایل را کنار بگذارید و با او صحبت کنید

موبایل قطعاً حواس شما را از رابطه پرت می کند. پس سعی کنید تا جایی که می توانید زمانی که در کنار همسرتان هستید، موبایل را کنار بگذارید و به پیام ها و تماس ها توجه نکنید و شش دانگ حواس را به صحبت های همسرتان بدهید.

صحبت با همسر

گاهی برایش گل بخرید

تنها در یک صورت می توانید گل نخرید، آن هم اینکه همسرتان به گل علاقه نداشته باشد اما چند وقت یکبار این کار را انجام دهید و فراموش نکنید زیرا تاثیر فوق‌العاده ای در خانم ها دارد.

با موهایش بازی کنید

بسیاری از خانم ها نوازش موهای شان را خیلی دوست دارند و این یک کار رومانتیک برای آن ها محسوب می شود که صمیمیت شما را افزایش می دهد و باعث می شود که خانم احساس امنیت بیشتری داشته باشد.

او را بخندانید

خندیدن یک کار مثبت است. زمانی که فردی شما را می خنداند، حس بهتری نسبت به او پیدا می کنید. سعی کنید که همین کار را در برابر همسرتان هم انجام دهید و او را بخندانید.

ایده ارزان و رومانتیک شاد کردن همسر مناسب آقایان

4.9223
این مطلب مفید بود ؟2176
منبع : بخش سبک زندگی نمناک/ن/ز.ت
وبگردی