هزینه تبلیغات رونالدو

قیمت باورنکردنی تبلیغ در اینستاگرام رونالدو، مسی و نیمار

تاریخ انتشار : 24 دی 1401کد مطلب : 83392زمان مطالعه : 2 دقیقه
رونالدو شخصی است که دارنده بالاترین میزان دنبال کننده در اینستاگرام می باشد، کریستیانو رونالدو هزینه باورنکردنی بابت تبلیغ در اینستاگرامش دریافت می کند!

قیمت نجومی تبلیغ در پیچ اینستاگرام ستارگان فوتبال

میدانید که بخش قابل توجهی از درآمد ستارگان فوتبال و سینما، از فضای مجازی و صفحات رسمی و شخصی آنهاست. در واقع جایگاه بالای پیچ این افراد دلیلی است برای تقاضای بالای درج تبلیغات و به دنبال آن بالا رفتن قیمت این آگهی ها. اگر مشتاقید بدانید که چهره های مشهوری همچون رونالدو و مسی برای هر یک عدد تبلیغ در صفحه ی شخصی خود در اینستاگرام چقدر هزینه دریافت می کنند، با ما در این بخش از نمناک همراه شوید.

قیمت تبلیغ در صفحه شخصی کریستیانو رونالدو

کریستیانو رونالدو، اسطوره پرتغالی و ستاره فوتبال جهان که با ملحق شدن به تیم فوتبال النصر و امضای قرارداد دو سال و نیمه با تیم النصر به پردرآمدترین فوتبالیست جهان تبدیل شده است، در سال 2022 به ازای هر پست تبلیغاتی، 2.5 میلیون دلار به دست آورد یعنی هر پست تبلیغاتی کریس با دلار 40 هزار تومانی این روزها حدود 100 میلیارد تومان آب می خورد!

رونالدو 533  میلیون فالوور در اینستاگرام دارد که تعداد فالوور هایش از همه سلبریتی ها بیشتر است. او حتی بیش از هر اسپانسری در پست های اینستاگرام برای تبلیغات مبلغ دریافت می کند. گفتنی است اطلاعات داخلی که خود کریس در صفحه اش منتشر می کند، می تواند عاملی برای گران تر شدن دریافتی او برای هر پست تبلیغاتی باشد.

رونالدو در سال 2021 نیز برای هر پست اینستاگرام مبلغ 1.6 میلیون دلار را دریافت می کرد و در صدر لیست گران قیمت ها قرار داشت. مهاجم تیم النصر سال هاست که جایگاه اول را به خود اختصاص داده است اما این روزها و بعد از جام جهانی 2022 قطر رونالدو در صفحه اینستاگرام خود پست تبلیغاتی را منتشر نکرده است.

پیج کریستیانو رونالدو

قیمت تبلیغ در صفحه شخصی مسی و نیمار

لیونل مسی بازیکن سرشناس فوتبال جهان که بعد از پیروزی آرژانتین مقابل فرانسه در فینال جام‌جهانی 2022 قطر با انتشار عکس هایی از خود در اینستاگرامش بیشترین تعداد پسندیده شدن یک پست در اینستاگرام را از آن خود کرد، در سال 2022 به ازای هر پست تبلیغاتی، 1.8  میلیون دلار به دست آورد اما قهرمانی مسی آرژانتینی در قطر، باعث بروز شور و هیجان تازه ای از سوی حامیان مالی شده است و بعد از جام جهانی برخلاف رونالدو چندین تبلیغ نوشیدنی، ارز دیجیتال، عینک و... در حساب مسی منتشر شده است.

مسی که بالاترین لایک در اینستاگرام را دارد،دارای 419 میلیون فالوور در اینستاگرام است که بسیار کمتر از کریستیانو رونالدو با 533 میلیون فالوور است.

ویرات کوهلی بازیکن کریکت هند با 1میلیون دلار برای هر پست تبلیغاتی سومین نفر و نیمار، هم باشگاهی مسی، با 950 هزار دلار برای هر پست تبلیغاتی، چهارمین نفر در لیست پردرآمدترین چهره های اینستاگرام بود. لبرون جیمز بسکتبالیست آمریکایی با 660 هزار دلار، در جایگاه پنجم قرار دارد.

قیمت باورنکردنی تبلیغ در اینستاگرام رونالدو، مسی و نیمار

4.511
این مطلب مفید بود ؟101
وبگردی