روتین موفقیت
داشتن برنامه ریزی و روتین مناسب به شما برای پیشرفت در کارها کمک زیادی میکند، اگر میخواهید موفقیتتان حتمی شود فرمول 18 دقیقه را امتحان کنید.

روتین ویژه موفقیت، 18 دقیقه طلایی افراد موفق

داشتنِ روتین روزانه تاثیر بسیار زیادی دارد تا شما بتوانید به فردِ موفقی که مدنظرتان است، تبدیل شوید؛ اما اگر بخواهید موفق باشید، باید چه روتینی را دنبال کنید و چه کار هایی را به انجام برسانید؟ افراد موفق به طور کلی در طول روز یک روتین 18 دقیقه ای دارند که در این قسمت از نمناک آن را به شما توضیح خواهیم داد. پس با ما همراه باشید.

پنج دقیقه هنگام صبح

باید پنج دقیقه از صبح خود را بگذارید و گرم کنید و آماده شروع روزتان باشید. لیست انجام کار های روزانه داشته باشید و ببینید که امروز باید چه کار هایی را کامل کنید. انجام این کار باعث افزایش سطح بهره وری و خلاقیت می شود. در واقع باید ببینید که چه پیشرفتی می‌ تواند شما را به اهدافتان نزدیک تر کند و چگونه باید لیست کارهای روزانه را به بهترین شکل ممکن تنظیم کنید. برای فعالیت های روزانه خود برنامه ریزی داشته باشید و در همان پنج دقیقه صبح، این کار ها را به انجام برسانید.

برنامه ریزی

8 دقیقه برای هر 1 ساعت

در این قسمت باید تایمر را برای هر یک ساعت تنظیم کنید و در هر ساعتی که تایمر زنگ می‌ خورد، در یک دقیقه نفس عمیق بکشید. سریع بهره‌وری یک ساعت قبلی را در ذهن تان مرور کنید و ببینید که در این یک ساعت کار مفید انجام داده اید یا خیر. تمرکز خود را بسنجید و ببینید امروز چه کار هایی کردید و به اهداف تان نزدیک شده اید یا خیر.

پنج دقیقه هنگام عصر

پنج دقیقه در انتهای روز را برای خودتان تعیین کنید و ببینید که روزتان چگونه گذشته است. باید از خودتان بپرسید که روزم را چگونه سپری کردم؟ آیا به موفقیت نزدیک شدم؟ آیا با مشکلی روبرو شدم؟ چگونه شرایط را مدیریت کردم ؟ چگونه به بهتر شدن خودم کمک کردم؟ فردا باید چه کار کنم؟ این پنج دقیقه باید در مورد مرور روز و نگاه تان به روز آینده باشد.

روتین 18 دقیقه طلایی برای موفقیت در هر کاری

54
این مطلب مفید بود ؟40
منبع : بخش سبک زندگی نمناک /ن /ن.ح
وبگردی