روز پدر

هدیه روز پدر دولت؛ آیا برای روز پدر یارانه واریز میشود؟

تاریخ انتشار : 26 دی 1402کد مطلب : 91826زمان مطالعه : 2 دقیقه
در آستانه فرا رسیدن روز پدر خبرها حاکی از آن است که رئیس جمهور قرار است مبلغی را به عنوان عیدی به یارانه بگیران پرداخت کند.

خبرخوش درباره واریزی جدید وام یارانه روز پدر ؟!

در آستانه فرا رسیدن روز پدر اخباری درباره واریزعیدی به مناسبت تولد امام علی(ع) و روز پدر و مرد منتشر شده است و برخی از سایت ها به ارائه وام با ضمانت یارانه خبر دادند. در ادامه این بخش از نمناک اطلاعاتی در مورد این خبرها و جزئیات و شرایط دریافت عیدی را منتشر نموده ایم.

وام یارانه؛ هدیه روز پدر دولت رییسی به مناسبت روز پدر برای یارانه بگیران؟

باید بگوییم که بر خلاف تمامی اخبار منتشر شده وامی جدید برای پرداخت به یارانه بگیران در نظر گرفته نشده است، در حال حاضر هیچگونه اطلاعاتی در خصوص شرایط دریافت وام یارانه وجود ندارد زیرا وامی تحت عنوان وام یارانه برای پرداخت به حساب یارانه بگیران از سوی دولت در نظر گرفته نشده است، در صورت دریافت اطلاعات موثق راجب پرداخت وام یارانه به مشمولان از سوی دولت، در سایت نمناک اطلاع رسانی انجام خواهد شد.

یارانه روز پدر

وام یارانه چیست و به چه کسانی تعلق میگیرد؟

خبرها حاکی از آن است که رئیس جمهور قرار است مبلغ شگفت انگیزی را به عنوان عیدی به یارانه بگیران پرداخت کند.هنوز اطلاعات دقیقی از مبلغ واریزی دولت برای یارانه بگیران و سرپرستان خانواده منتشر نشده، همچنین معلوم نیست که این مبلغ و عیدی به صورت بلاعوض در حساب سرپرستان خانواده واریز می شود و یا آنها می توانند وام یارانه دریافت نمایند اما وام یارانه چیست و به چه کسانی تعلق می گیرد؟

وام یارانه از جمله وام هایی است که نیاز به ضامن ندارد و افراد می توانند این وام را با یارانه نقدی سرپرست خانوار دریافت نمایند.

نحوه دریافت وام یارانه به این صورت است که سرپرستان خانواده و تمام یارانه بگیران باید برای دریافت این وام ثبت نام اینترنتی انجام دهند و نیازی به انعقاد قرارداد وام با سیستم بانکی نیست. برای ثبت نام اینترنتی وام با کارت یارانه به سامانه بانک مورد نظر خود مراجعه کنید و در آن جا اطلاعات لازم را جهت ثبت نام اینترنتی وام با کارت یارانه دریافت نمایید.

افراد مشمول دریافت وام یارانه هستند که سرپرست خانواده و یارانه بگیر بوده و از دولت یارانه دریافت می کنند. وام یارانه انواع مختلفی چون وام 5 میلیونی یارانه، وام قرض الحسنه 200 میلیونی، وام 10 میلیونی یارانه و… دارد.

بعد از واریز وام یارانه، اقساط وام از مبلغ یارانه متقاضیان برداشت می شود، این وام با نرخ 12 درصد به افراد پرداخت می شود که 8 درصد آن را دولت به بانک پرداخت می کند.

هدیه روز پدر دولت؛ آیا برای روز پدر یارانه واریز میشود؟

4.511
این مطلب مفید بود ؟101
منبع : بخش اخبار نمناک/ن/ا.ن
وبگردی