صابر ابر و نوید محمدزاده
در میان ستارگان عرصه هنر، هنرمندان بسیاری به تدریس بازیگری می پردازند که در این میان بازیگر مشهور سریال قورباغه نیز سالها در این زمینه فعالیت کرده است.

عکس دسته جمعی بازیگران در مدرسه صابر ابر

صابر ابر بازیگر تئاتر، سینما و تلویزیون کشورمان که نقش آفرینی او در سریال قورباغه به کارگردانی هومن سیدی توجه مخاطبان بسیاری را جلب کرد سالهاست که در مدرسه بازیگری خود با هنرمندان مشهور همکاری می کند.

این هنرمند که بیشتر روی صدا و فن بیان هنرآموزان خود تاکید دارد با بازیگرانی همچون الهام کردا و پانته آ پناهی ها و ... در این مدرسه به تعلیم و پرورش نوجوانان با استعداد می پردازد.

الهام کردا که خود یکی از بانوان هنرمند عرصه بازیگری است با تمجید از زحمات صابر ابر، عکسی دسته جمعی از این مرکز را در صفحه شخصی خود ماندگار کرد.

الهام کردا با انتشار عکس زیر در اینستاگرام خود عنوان کرد:

این بماند به یاد یک روزی که اکثرمون مدرسه بودیم.

«اینجا» هر کدوممون بمونیم، هر کدوم بریم. هر جا که کار کنیم و هر وقت هم نباشیم یادمون می مونه که، جایی بود که صابر با چنگ و دندون و عشق و عشق و عشق براش جنگید و برای درست کردنش و درست بودنش و عقایدش و هدفش و راهش خیلی تلاش کرد و می کنه. مدرسه شد مأمن ما و بچه ها.

شد جایی که هر وقت از چرک بودن اون بیرون خسته میشی خیالت راحته که جایی هست که تو رو تازه نگه می داره. جلوی پوسیدگی مغزت رو می گیره و بهت یاد میده جهان خیلی خیلی بزرگتر از اون چیزی هست که ما و شما در ذهنمون ساختیم.

که بخونیم.ببینیم.به عقاید هم احترام بگذاریم و یاد بگیریم و یاد بگیریم. شعور و شور و تازه بودن و زندگی کردن و متعصب نبودن و عشق دادن و تاثیرگذاری رو یاد بگیریم.

مدرسه ی عزیز ما

اینجا جایی که از زیباترین نقاط جهان هست برای من. جایی مثل یک شهر یک کشور

مدرسه صابر ابر 

هنرمندان در مدرسه بازیگر مشهور سریال قورباغه + عکس

57
این مطلب مفید بود ؟70
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک /ف
وبگردی