ساعد سهیلی و همسرش

عکس عاشورایی ساعد سهیلی و همسر خارجی اش

تاریخ انتشار : 18 مرداد 1401کد مطلب : 88153زمان مطالعه : 2 دقیقه
امسال در روزهای تاسوعا و عاشورای حسینی هنرمندان مشهوری مانند ساعد سهیلی و همسر خارجی اش گلوریا هاردی هم شرکت کرده و تصاویر زیبایی در اینستاگرام منتشر کردند.

ساعد سهیلی و پسر و همسر خارجیش پای دیگ نذری

هنرمندان و چهره های زیادی هر سال در روز تاسوعا و عاشورای حسینی در مراسم عزاداری امام حسین (ع) شرکت می کنند. ساعد سهیلی یکی از هنرمندانی است که همراه با خانواده اش در مراسم عزاداری محرم شرکت نمود و صفحه اینستاگرامش را با انتشار عکسی از خود، همسر و فرزندش در پای دیگ نذری به روز کرد. در ادامه این بخش از نمناک تصاویری از خانواده سهیلی را در مراسم نذری پزان روز عاشورا مشاهده خواهید کرد.

ساعد سهیلی

ساعد سهیلی در جدیدترین پست اینستاگرامیش تصاویری از خود و خانواده اش را در حال پخت نذری به روز کرد. بازیگر فیلم گشت ارشاد در این عکس در حال هم زدن شله مشهدی از غذاهای خوشمزه و سنتی استان خراسان است. ساعد سهیلی که متولد مشهد می باشد، برای شرکت در مراسم عزاداری و نذری پزان با خانواده اش به مشهد سفر کرده است.

هامون سهیلی

در یکی از این تصاویر همسر دو رگه ساعد سهیلی، گلوریا هاردی در حال خوردن شله مشهدی است و هامون هم در این مراسم حضور دارد، گویا بازیگر روز صفر متمایل است که همسر و فرزندش را با فرهنگ ایرانی و اسلامی بیشتر آشنا کند.

گلوریا هاردی در عاشورا

مختصری در مورد ساعد سهیلی و خانواده اش

ساعد سهیلی متولد 30 بهمن 1366 در مشهد فرزند نویسنده و کارگردان سینما سعید سهیلی است. نام مادر ایشان مهناز منتظمی است که فعالیت هنری ندارد، او دارای یک برادر به نام سینا با نام هنری «سینا مهراد» و دو خواهر با نام های صبا و سارا می باشد که هر سه بازیگر سینما و تئاتر هستند.

پسر ساعد سهیلی

ساعد سهیلی در سال 1391 وقتی به فستیوالی در پاریس دعوت شده بود با گلوریا هاردی آشنا شد و با هم ازدواج کردند. گلوریا هاردی متولد 11 بهمن دهه 60 در فرانسه، از مادری شیرازی و پدری فرانسوی متولد شده؛ بزرگ شده پاریس و سوئد است.

او فارغ‌التحصیل مدرسه عالی خصوصی در رشته موسیقی است و در سریال کیمیا نقش رها را بازی کرده است. ثمره ازدواج گلوریا هاردی و ساعد سهیلی پسری است به نام هامون که هم اکنون بیش از 5 سال دارد.

ساعد سهیلی فعالیت هنری خود را از سن چهارده سالگی با نقش کوتاهی در فیلم شب برهنه ساخته ی سهید سهیلی آغاز کرد و در آثار شناخته شده ای چون لاتاری، اتاق تاریک، روز صفر، رخ دیوانه، کلاشینکف به هنرمندی پرداخته است.

عکس عاشورایی ساعد سهیلی و همسر خارجی اش

4.425
این مطلب مفید بود ؟223
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ن/ز.ت
وبگردی