بچه دوم ساعد سهیلی
انتشار عکس خانوادگی جدید توسط ساعد سهیلی، همسر گلوریا هاردی، بسیاری از کاربران فضای مجازی را غافلگیر کرد.

عکس پسر دوم ساعد سهیلی همه را غافلگیر کرد

ساعد سهیلی بازیگر معروف سینما دیروز با انتشار پستی از چهره فرزند دوم خود تئو رونمایی کرد البته ساعد سهیلی و گلوریا هاردی زوج محبوب سینما خبر چهار نفره شدنشان را اعلام کرده بودند اما از پسر دومشان عکسی منتشر نشده بود و انتشار تصویر پسرشان که برخلاف تصور بسیاری، نوزاد نیست و خردسال محسوب می شود برای کاربران، غافلگیر کننده بود. در ادامه این بخش از نمناک قاب زیبای پدر و پسری بازیگر لاتاری را مشاهده می کنید.

ساعد سهیلی در فضای مجازی عکسی از خود و پسرانش هامون و تئو را منتشر نمود که مورد استقبال بسیاری از کاربران قرار گرفت. او در کپشن پست خود پرچم ایران و فرانسه را منتشر نمود، پسر دوم ساعد سهیلی شباهت زیادی به گلوریا هاردی همسر دو رگه این بازیگر سینما دارد. جالب است بدانید که تا قبل از سال 1400 هیچ عکسی از فرزند اول گلوریا هاردی و ساعد سهیلی، منتشر نشده بود و این زوج هنری از فرزند خود به یکباره رونمایی کرده و او خیلی سریع در فضای مجازی صاحب هزاران دنبال کننده شد

ساعد سهیلی

ساعد سهیلی به همراه پسرانش عکس از سمیرا بختیاری

مختصر بیوگرافی ساعد سهیلی و همسر گلوریا و پسرانش

ساعد سهیلی متولد 30 بهمن 1366 در مشهد است. پدرش سعید سهیلی کارگردان و مادرش مهناز منتظمی خانه دار می باشد، ساعد سهیلی دو خواهر به نام های صبا و سارا و یک برادر به نام سینا دارد که هر سه در زمینه هنر و سینما فعالیت می کنند.

ساعد سهیلی متاهل است، او در جشنواره فیلم در پاریس با گلوریا هاردی آشنا شد که این آشنایی در سال 1394 منجر به ازدواج گشت. گلوریا هاردی دورگه فرانسوی – ایرانی است که در فرانسه متولد شده و دارای مادری ایرانی و پدری فرانسوی است که در فیلم هایی چون کیمیا، سرباز و... ایفای نقش نموده است.

گلوریا هاردی و ساعد سهیلی دارای دو فرزند به نام های هامون متولد سال 1396 و تئو متولد سال 1401 می باشند.

ساعد سهیلی دانشجوی انصرافی رشته گرافیک از دانشگاه آزاد است که بواسطه پدر کارگردانش سعید سهیلی وارد دنیای هنر شد و با ایفای نقش در گشت ارشاد و کلاشینکف، لاتاری، 50 کیلو آلبالوو … به شهرت رسید.

سورپرایزی دیگر از ساعد سهیلی و همسرش + عکس

4.522
این مطلب مفید بود ؟202
منبع : عکس: ادریس بغدادی/بخش فرهنگ و هنر نمناک/ن/ن.ح /
وبگردی