سام درخشانی

اتفاق عجیبی که در مکه برای سام درخشانی افتاد

تاریخ انتشار : 22 تیر 1401کد مطلب : 87863زمان مطالعه : 2 دقیقه
سام درخشانی، شرکت کننده برنامه جوکر، در جمع دوستانش در مورد اتفاق غیرمنتظره ای گفت که در مکه مکرمه برایش رخ داده بود.

خاطره سام درخشانی از سفرش به مکه و جا ماندن از پرواز!

هفته گذشته آخرین فصل رئالیتی‌شوی جوکر به پایان رسید اما پخش برنامه جوکر با سه قسمت مستند ویژه هنوز ادامه دارد. قسمت اول این مستند ویژه که جوکرتایم نام دارد و به نوعی پشت صحنه برنامه جوکر است، به تازگی پخش شده است. در قسمتی از این برنامه سام درخشانی خاطره ای بامزه از سفرش به حج و جاماندنش از پرواز تعریف می کند که در ادامه این بخش از فرهنگ و هنر نمناک می خوانید.

سام درخشانی

سام درخشانی بازیگر سریال نابرده رنج در پشت صحنه جوکر و در جمع دوستانش خاطره ای از سفرش به مکه و جا ماندن از پرواز تعریف کرد و گفت:

لباس احرام برای من آوردن و با سلام و صلوات من رو راهی کردن و آوردن دم در و از اون چهل، پنجاه نفری که تو خونه بودن، یه ده بیست نفر با ما همراه شدن و تو دو سه تا ماشین رفتیم فرودگاه، گیت اول بازرسی رو که رد کردیم، رسیدیم تو یه دفعه دیدم یکی اومد جلو و گفت:آقای درخشانی کجایی؟ گفتم:چی شده؟ گفت:تموم دیشب رو ما دنبال تو می گشتیم، تو پروازت دیشب بود.

گفتم یعنی چی پروازم دیشب بود، گفت آقا ما و نصف حاجی های ایران داشتن دنبال تو می گشتن، کجا بودی؟ گفتم آقا جون زده ساعت 00:15 تاریخ 24 گفت 00:15 تاریخ 24 نمیشه 24 شب میشه 24 صبح یعنی 12 نیمه شب و ربع، در همین گیر و دار پژمان به من زنگ زد گفت حاجی کجایی؟

الان چه حالی هستی از حال خودت بگو، گفتم واقعیتش رو بخوای از پرواز جا موندم، گفت بی.... مگه کیشه از پرواز جا موندی، این رو میرن 20 سال ثبت نام می کنن برن مکه یارو میمیره نمی رسه بره به مکه تو چه جوری جا موندی!

بیوگرافی سام درخشانی

سام درخشانی و همسرش/ عکس از عرشا عقیقی

مختصر بیوگرافی و زندگی شخصی سام درخشانی

سام درخشانی بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان 31 تیر سال 1354 در خیابان ولیعصر تهران متولد شد و بزرگ شده همان منطقه است. او در خانواده ای پنج نفره به دنیا آمد و پسر بزرگ خانواده است و یک خواهر کوچکتر به نام پانته آ و یک برادر به نام شهریار دارد.

سام درخشانی متاهل است و 26 خرداد ماه سال 1394 خبر ازدواجش را به صورت رسمی اعلام کرد و عسل امیرپور همسر آقای بازیگر است. او دارای یک دختر به نام برکه می باشد که دو سال بعد از ازدواجش در 22 آذرماه سال 1396 پدر به دنیا آمد و یک پسر به نام برسام دارد که 1 مهر 1399 متولد شد.

اتفاق عجیبی که در مکه برای سام درخشانی افتاد

3.622
این مطلب مفید بود ؟166
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ن/ن.ح
وبگردی