سام درخشانی و همسرش

دور دور سام درخشانی و همسرش داخل کوچه شون+ عکس

تاریخ انتشار : 1 شهریور 1401کد مطلب : 88345زمان مطالعه : 2 دقیقه
سام درخشانی صحنه هایی از لحظات خوش گذرانی ساده خانوادگی اش در کنار همسر و فرزندانش را با کاربران فضای مجازی به اشتراک گذاشت.

موتور سواری سام درخشانی و همسر و فرزندانش در کوچه بن‌بست

سام درخشانی بازیگر سینما و تلویزیون که اغلب مخاطبان دنیای هنر او را با سریال های تلویزیونی و نقش های ماندگارش در تلویزیون می شناسند، به تازگی ویدیویی جالب از خود به همراه خانواده در حال گشت‌وگذار با موتور را در صفحه اینستاگرامش به اشتراک گذاشت، این ویدیو به سرعت در فضای مجازی ویرال شد و واکنش های مختلفی را به همراه داشت.

سام درخشانی بازیگر سریال پژمان که با پژمان جمشیدی تجربه همکاری با یکدیگر را در چند فیلم و سریال دارند و از زوج های هنری سینمای ایران محسوب می شوند، ویدیویی در حال گشت‌وگذار با موتور در صفحه شخصی خود منتشر کرد که در فضای مجازی بسیار ویرال شد و سبب بروز واکنش هایی گردید. بسیاری از هواداران بازیگر جوکر به کار او ایراد گرفتند چرا که آقای بازیگر بدون گذاشتن کلاه کاسکت با همسر و دو فرزندش در حال موتور سوری است اما بازیگر سریال نابرده رنج در توضیح این پست نوشته است:

روزای سخت کاری

دور از خانواده و دلتنگ????❤️

پ ن:ما بعضی روزا تو کوچه ی خودمون که اتفاقاً بن‌بست هم هست، بخاطر دل بچه ها یه دور با موتور میزنیم...برای همین بچه ها و ما کلاه کاسکت نداریم.

سام درخشانی

مختصر بیوگرافی سام درخشانی

سام درخشانی بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان 31 تیر سال 1354 در تهران است. او در خانواده ای پنج نفره در خیابان ولیعصر تهران متولد شد و بزرگ شده همان منطقه است، یک خواهر کوچکتر به نام پانته آ و یک برادر به نام شهریار دارد.

این بازیگر با همسرش عسل امیرپور در یک میهمانی خانوادگی آشنا و این آشنایی پس از مدتی در 26 خرداد ماه سال 1394 منجر به ازدواج گردید. این زوج حالا دو فرزند دارند، برکه دختر سام در 22 آذرماه سال 1396 به دنیا آمد و برسام پسر سام درخشانی 1 مهر 1399 متولد شد.

همسر سام درخشانی

سام درخشانی و همسرش/ عکس حسن خوش نگاه

سام درخشانی در آثاری چون پژمان، خوب بد جلف، تگزاس، سووشون، روزی روزگاری مریخ، جوکر، شب زدگان، بهشت آبی، مجموعه همسفر، خانه پدری، دلباخته، سالهای برف و بنفشه، ما چند نفر، روزهای زیبا، نابرده رنج و... به ایفای نقش پرداخته است.

دور دور سام درخشانی و همسرش داخل کوچه شون+ عکس

3.931
این مطلب مفید بود ؟247
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ن/ن.ح
وبگردی