سمیرا حسن پور

پیام احساسی بازیگر زن سریال جیران برای همسرش

تاریخ انتشار : 23 مرداد 1401کد مطلب : 88233زمان مطالعه : 1 دقیقه
بازیگر نقش همسر ناصرالدین شاه در سریال جیران و یکی از نقش اصلی های این سریال، صفحه رسمی خود را با پیامی پرمحبت برای همسرش بروز کرد.

تبریک عاشقانه گلین سریال جیران به همسر کارگردانش

سمیرا حسن‌پور که در سریال جیران نقش گلین همسر اول ناصرالدین شاه را ایفا کرده است، اینستاگرام خود را با انتشار تصویری از همسر کارگردانش سامان سالور به روز کرد و تولدش را عاشقانه به او تبریک گفت:

مرد صبور و مهربان و خلاق و پرتلاش من، تولدت مبارک.

با امید و آرزوی روزهای خیلی خوب که همیشه از آن، به زودی، یاد می کنی

٢٣ ام از ماه مرداد ١٤٠١

تولد سامان سالور

بیوگرافی کوتاهی از سمیرا حسن‌پور و همسرش

سمیرا حسن‌پور بازیگر نقش گلین در سریال جیران متولد 16 آذر 1363 در تهران است. او اولین بار در سال 88 با سریال چاردیواری وارد قاب تلویزیون شد و اولین تجربه سینمایی او با فیلم تمشک به کارگردانی، نویسندگی و تهیه کنندگی سامان سالور شروع شد اما با نقش گلرخ سریال پایتخت 1 به شهرت رسید و در فیلم هایی چون سودا، جیران، بی همگان، شب های مافیا، دلدادگان، نمور، لب خط، شاید برای شما اتفاقی بیافتد، پایتخت، هفت سین و... ایفای نقش نموده است.

سمیرا حسن‌پور با بازی در فیلم تمشک با سامان سالور کارگردان آشنا شد و در سال 95 بایکدیگر ازدواج کردند.

همسر سمیرا حسن پور

سمیرا حسن‌پور و همسرش سامان سالور/ عکس از هیلار حسینی

سامان سالور کارگردان و فیلمنامه‌نویس متولد 23 مرداد 1355 در بروجرد است.او فارغ‌التحصیل رشته کارگردانی سینما از دانشگاه سوره می باشد که فیلم هایی چون سه کام حبس، تمشک، سیزده 59، آمین خواهیم گفت، ترانه تنهایی تهران، چند کیلو خرما برای مراسم تدفین، ساکنین سرزمین سکوت را کارگردانی کرده است.

پیام احساسی بازیگر زن سریال جیران برای همسرش

426
این مطلب مفید بود ؟215
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ن/ز.ت
وبگردی