تولد
سمیرا سیاح

سمیرا سیاح در 50 سالگی؛ قصد پیرشدن ندارد

تاریخ انتشار : 22 خرداد 1403کد مطلب : 94051زمان مطالعه : 1 دقیقه
سمیرا سیاح بازیگری که پس از مهاجرت ناموفق اش اخباری از ایشان در دسترس نبود با به اشتراک گذاشتن عکسی تعجب تمامی کاربران را برانگیخت.

عکسی که نشان میدهد سمیرا سیاح قصد پیرشدن ندارد

سمیرا سیاح بازیگر سینما و تلویزیون که پس از یک مهاجرت ناموفق به ایران بازگشته است، عکسی از خود در آستانه 50 سالگی منتشر نمود و مخاطبان را دچار بهت و حیرت کرد، چهره جوان خانم بازیگر اصلاً شبیه 50 ساله‌ها نیست و گویا او اکسیر جوانی نوشیده و روند پیری معکوس را طی می‌کند. در ادامه این بخش از نمناک جدیدترین عکس سمیرا سیاح پس از بازگشت به ایران را منتشر نموده‌ایم.

سمیرا سیاح بازیگر نقش مینا در سریال جدال با سرنوشت در صفحه مجازی خود عکسی را منتشر نمود، تغییر چهره خانم بازیگر در این عکس سوژه کاربران مجازی شد و مورد توجه قرار گرفت، به عقیده برخی از طرفداران فیلم و سریال‌های ایرانی، چهره سمیرا سیاح در این عکس با گذشته بسیار متفاوت است و گویا به جز عمل جراحی بینی از بوتاکس و سایر روش‌های زیبایی استفاده کرده است.

سمیرا سیاح

سمیرا سیاح در آستانه 50 سالگی

مختصر بیوگرافی سمیرا سیاح

سمیرا سیاح بازیگر تئاتر سینما و تلویزیون متولد آذرماه 1353 است. خانم بازیگر سال‌ها پیش ازدواج کرده و دو فرزند به نام سام و پایا دارد، او در آثاری چون بالاتر از خطر، کاردو پنیر، بازگشت، انتظار، قاب‌های خالی، کاشانه، داستان یک شهر، همسفر، کارگاه علوی 2 و... بازی کرده است. مدتی پیش عکسی از سمیرا سیاح و شهاب عباسی در یک فیلم قدیمی منتشر شده بود که برخی بر این اعتقاد بودند که سمیرا سیاح و شهاب عباسی با هم ازدواج کرده اند اما این خبر تکذیب شد.

سمیرا سیاح در 50 سالگی؛ قصد پیرشدن ندارد

3.946
این مطلب مفید بود ؟3610
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ن/ن.ح
وبگردی