سارا بهرامی
سارا بهرامی یک چهره شناخته شده در سینما و تلوزیون است، این بازیگر با استعداد طرفداران زیادی دارد و موفقیت های زیادی را از گذشته تا به امروز کسب کرده است.

تغییر چهره سارا بهرامی از گذشته تا کنون

سارا بهرامی از چهره های مشهور سینما و تلویزیون ایران است که آثار درخشانی را در کارنامه هنری خود دارد. سارا بهرامی که بین مخاطبان تلویزیون با بازی در سریال پروانه و سریال پرده نشین در نقش مائده شناخته شده است، به تازگی در یکی از جدیدترین آثار شبکه نمایش خانگی به نام حرفه ای در نقش سونیا درخشیده است. در این بخش از فرهنگ و هنر نمناک عکس جالب و قدیمی از این بازیگر خوب کشورمان که اصالتا اصفهانی می باشد، منتشر نموده ایم.

سارا بهرامی

زندگی خصوصی و ازدواج سارا بهرامی

سارا بهرامی که این روزها با بازی در سریال حرفه ای توجهات را بخود بیش از پیش جلب کرده است متولد 2 بهمن 1361 در اصفهان است. او در یک خانواده شش نفره به دنیا آمد و دو خواهر و یک برادر دارد.

فیلم حرفه ای

ایفاگر نقش پروانه در سریال پروانه فارغ‌التحصیل لیسانس رشته تئاتر از دانشگاه تنکابن مازندران می باشد و تا کنون در قالب نقش های متفاوت جلوی دوربین رفته و در نقش های طنز و جدی هنر بازیگری اش را به نمایش گذاشته است. سارا بهرامی در سی و ششمین جشنواره فیلم فجر توانست سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش اول زن را برای بازی در فیلم دارکوب در نقش یک مادر معتاد را از آن خود کند. سارا بهرامی مجرد اسـت و تاکنون ازدواج نکرده اسـت.

سارا بهرامی قبل بازیگر شدن چه شکلی بود؟

4.213
این مطلب مفید بود ؟112
منبع : عکس: ریحانه فرج اللهی / عکس: میلاد بهشتی / بخش فرهنگ و هنر نمناک/ن/ن.ح
وبگردی