ساره بیات
به بهانه سالروز تولد ساره بیات مروری بر سریال های این بازیگر کشورمان در نمایش خانگی و همکاری های او با منوچهر هادی خواهیم داشت.

مروری بر سریال های ساره بیات

امروز 14 مهرماه سالروز تولد ساره بیات بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان است و به همین بهانه مروری بر سریال های او در نمایش خانگی داشته ایم.

ساره بیات را میتوان پای ثابت سریال های منوچهر هادی کارگردان جوان کشورمان دانست چراکه این بانوی هنرمند در سه سریال نمایش خانگی ساخته شده توسط منوچهر هادی با او همکاری داشته است.

سریال های نمایش خانگی ساره بیات

ساره بیات بازیگری را با فیلم مقلد شیطان در سینما آغاز کرد و بعد از آن در فیلم های سینمایی به ایفای نقش پرداخت و در کارنامه هنری او بازی در چند سریال هم به چشم می خورد که در ادامه به آنها اشاره خواهیم داشت.

ساره بیات و حامد بهداد

ساره بیات در سریال عاشقانه

سریال عاشقانه به کارگردانی منوچهر هادی سال 95 ساخته شد و اولین تجربه سریال سازی منوچهر هادی در نمایش خانگی بود که ساره بیات در آن به ایفای نقش پرداخت.

ساره بیات در سریال عاشقانه ایفاگر نقش پگاه دادگر و همسر سهیل با بازی محمدرضا گلزار بود و یکی از نقش های اصلی قصه این سریال را برعهده داشت.

پگاه و سهیل زوج جوان سریال عاشقانه هستند که اختلاف طبقاتی زیادی با هم دارند و در سفری که به شمال داشتند سگ پگاه گم میشود و ورود زنی به نام گیسو به قصه داستان های متفاوتی را در این سریال رقم میزند.

ساره بیات در سریال عاشقانه با بازیگرانی چون محمدرضا گلزار، حسین یاری، پانته آ بهرام، هومن سیدی، بهاره کیان افشار، فرزاد فرزین، مهناز افشار، حمیدرضا پگاه و... همبازی بود.

ساره بیات و محمدرضا گلزار

ساره بیات در سریال دل

سریال دل دومین تجربه منوچهر هادی در نمایش خانگی است که سال 97 ساخته شد و ساره بیات که تجربه همکاری با او را در سریال عاشقانه داشت بار دیگر در این سریال مقابل دوربین رفت.

ساره بیات در سریال دل ایفاگر نقش اصلی قصه یعنی رستا بود که در شب ازدواجش با نقشه قبلی خواهرش همه چیز بهم میخورد و زندگی او وارد داستان های جدید میشود. ساره بیات در این سریال همان شیوه همیشگی بازیگری اش را ادامه داده است.

این بازیگر کشورمان در سریال دل با هنرمندانی چون حامد بهداد، یکتا ناصر، افسانه بایگان، کوروش تهامی، مهراوه شریفی نیا، نسرین مقانلو، بیژن امکانیان و... همبازی بود.

ساره بیات

ساره بیات در سریال گیسو

ساره بیات در سومین تجربه همکاری با منوچهر هادی در سریال گیسو یا همان فصل دوم عاشقانه مقابل دوربین رفت.

سریال گیسو ادامه سریال عاشقانه است و ساره بیات در این سریال هم به مانند فصل اول ایفاگر نقش پگاه است و با محمدرضا گلزار همبازی است.و این سریال این روزها در حال تصویربرداری است.

ساره بیات در سریال گیسو با بازیگرانی چون محمدرضا گلزار، هومن سیدی، حسین یاری، هانیه توسلی، مسعود رایگان، شمسی فضل الهی، علی رضا زمانی نسب، آزاده ریاضی، سانیا سالاری و... همبازی است.

بازیگران سریال گیسو

ساره بیات پای ثابت سریال های منوچهر هادی

4.323
این مطلب مفید بود ؟203
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/م.ف
برچسب : ساره بیات
وبگردی