طعنه زدن
طعنه زدن ممکن است در تمامی جمع ها اتفاق بیافتد شاید برایتان جالب باشد که بدانید عده ای از افراد متولد برخی از ماه ها بیشتر از دیگران با کنایه حرف می زنند.

متولدین چند ماه سال که عادت به صحبت طعنه آمیز دارند

طعنه زدن گاهی اوقات در فضای کمدی هم اتفاق می افتد؛ اما بعضی از افراد عادت به انجام این کار دارند و برایشان هم فرقی ندارد که در چه فضایی قرار گرفته باشند، در هر صورت کار خود را می کنند؛ حتی شاید گاهی این طعنه زدن ها کمی بی ادبانه هم به نظر برسد؛ اما برای بعضی یک رفتار طبیعی است. در این قسمت از نمناک قصد داریم به شما بگوییم که افراد کدام ماه بیشتر از بقیه عادت به صحبت طعنه آمیز دارند.

فراموش نکنید که تمام متولدین یک ماه مشابه هم نیستند و به توجه به تولد آنها در روزهای مختلف ماه، قطعا تفاوت های رفتاری شخصیتی دارند و نمیتوان گفت تمام افراد متولدین ماههای عنوان شده در این بخش میتوانند جزو کسانی باشند که با طعنه و کنایه صحبت میکنند.

دی

دی ماهی ها افراد بلندپروازی هستند. به شغل خود خیلی اهمیت می دهند و تمرکز آن ها روی رسیدن به اهدافشان می باشد؛ اما از طرفی هم برای اینکه بخواهند خشم و عصبانیت خود را تخلیه کنند، معمولا از طعنه و کنایه استفاده می‌ کنند؛ مخصوصاً اگر موضوع مربوط به امور کاریشان باشد. از این که دیگران هم چه فکری راجع به آنها می کنند؛ هرگز نگران نیستند.

کنایه زدن

بهمن

وقتی که صحبت از بهمن ماهی ها می شود، باید بدانید که نوع شوخ ‌طبعی آن ها احتمالاً شما را متعجب می کند. در واقع خیلی جدی شوخی می‌ کنند و شما را سردرگم خواهند کرد. از طرفی هم اگر از موضوعی نارضایتی داشته باشند، هرگز نمی ترسند که با صدای بلند آن را در جمع بیان کنند یا به کسی که از او عصبانی هستند؛ طعنه بزنند؛ در کل همه چیز بستگی به روحیه آن لحظه شان دارد.

شهریور

شهریور ماهی ها ایده آل گرا هستند. افراد خیلی منطقی می‌ باشند، ترس هایشان را خیلی خوب پنهان می کنند و معمولاً عادت به طعنه و کنایه زدن در محیط کار دارند. روحیه انتقادی آن ها به شدن بالا است. اگر نقطه ضعف شما را بدانند، خیلی خوب می توانند در لحظاتی که از دست تان ناراحت هستند، از آن ها سوء استفاده کنند.

آذر

آذر ماهی ها هر نوع شوخی می کنند و از این بابت از کسی نمی ترسند. شاید هر حرفی را بزنند که از دیگران خنده بگیرند؛ اما گاهی اوقات شوخی های آن ها باعث می شود که اطرافیان ناراحت شوند، چرا که ردپایی از طعنه و کنایه داخل حرفهای شان وجود دارد و خیلی ها این نوع شوخ طبعی را نمی‌ پسندند؛ در حالی که آذری ها سعی دارند هر طور که شده، دیگران را بخندانند.

شوخی کردن

خرداد

خرداد ماهی ها عاشق این هستند که خانواده و دوستان شان را سرگرم کنند. کمی دوگانگی هم در شخصیت آن ها دیده می شود؛ اما زمانی که در اجتماع و در بینِ دیگران قرار بگیرند، عادت به شوخی، طعنه و کنایه زدن دارند؛ البته کنایه های آن ها سنگین و خیلی تلخ نیست و قابل تحمل است؛ اما باید مراقب باشند که بیش از حد خودشان را گم نکنند و هر حرفی را هم نزنند.

آبان

آبانی ها هم اهل طعنه و کنایه هستند. آن ها به جزئیات خیلی توجه می کنند و می توانند از دل همین جزئیات شوخی بیرون بیاورند. اعتماد به نفس بالایی دارند و طعنه و کنایه آن ها بیشتر از روی عصبانیت است که باید مراقب باشند به توهین ختم نشود. گاهی اوقات همین طعنه و کنایه را حالت شوخی برداشت می کنند و از آن برای نزدیک شدن به دیگران استفاده می کنند.

متولدین کدوم ماه اهل نیش و کنایه به دیگران هستن؟

4.152
این مطلب مفید بود ؟439
منبع : بخش سرگرمی نمناک /ن/ن.ح
وبگردی