همسر سردار آزمون

شوخی سردار آزمون با همسر آینده اش! + عکس

تاریخ انتشار : 31 خرداد 1401کد مطلب : 87620زمان مطالعه : 1 دقیقه
دقایقی بعد از پخش مصاحبه جذاب سردار آزمون با میثاقی، شماره 20 تیم ملی فوتبال ایران عکسی را در اینستاگرامش استوری کرد که برای مخاطبان جذاب بود.

استوری سردار آزمون پس از مصاحبه جدیدش با میثاقی

سردار آزمون ملی پوش فوتبال کشورمان این روزها در صدر اخبار قرار دارد. بعد از حواشی فراوانی که در مورد ازدواج سردار آزمون در فضای مجازی ایجاد شد، بازیکن تیم بایرلورکوزن واکنش نشان داد و با قرار دادن استوری در صفحه اینستاگرامش که در ادامه این بخش از نمناک می بینید، بر صحت خبر ازدواجش قوت بخشید و خط بطلانی بر روی تمامی اخبار کذب منتشر شده کشید.

شوخی سردار آزمون با رانندگی نامزدش!

سردار آزمون سومین گلزن برتر تاریخ تیم ملی ایران استوری در صفحه اینستاگرام خود منتشر کرد، در این استوری او در حال رانندگی است و پشت سر خودرویی متوقف شده،سردار آزمون با اشاره به این خودرو راننده آن را بدترین راننده ی دنیا و عامل ترافیک شهر تهران نامید، اینطور که پیداست آنی خانم راننده خودرو همان آناهیتا نامزد سردار آزمون است که اخیرا در موردش با محمد حسین میثاقی صحبت کرده است.

سردار آزمون

سردار آزمون که در سال 1398 در برنامه دورهمی مهران مدیری خبر نامزدی خود را رسانه ای کرده بود، به تازگی در مصاحبه ای با محمد حسین میثاقی مجری برنامه فوتبال برتر اعلام نمود که بعد از جام جهانی قرار است با دختری به نام آناهیتا ازدواج کند.

سردار آزمون که هم اکنون بازیکن تیم بایر لورکوزن آلمان و تیم ملی فوتبال ایران است و در لیگ قهرمانان اروپا 8 گل به ثمر رسانده‌است، تا کنون در تیم هایی مانند سپاهان، روستوف، روبین کازان، زنیت سن پترزبورگ و بایر لورکوزن و... بازی کرده است.

شوخی سردار آزمون با همسر آینده اش! + عکس

4.314
این مطلب مفید بود ؟122
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ن/ن.ح
وبگردی