ساره بیات و همسرش

خوشگذرانی دونفره ساره بیات و همسرش وسط خیابون

تاریخ انتشار : 25 اسفند 1400کد مطلب : 86508زمان مطالعه : 2 دقیقه
ساره بیات بازیگر محبوب ایرانی که به تازگی با علیرضا افکاری آهنگساز مشهور ایرانی ازدواج کردند، ویدیویی از خوشگذرانی با همسرش در خیابان های تهران منتشر کرد.

چهارشنبه سوری عاشقانه ساره بیات و همسرش

ساره بیات از بازیگران توانای سینمای ایران است که در ذهن مخاطبین عرصه هنر با بازی در جدایی نادر از سیمین، درام تحسین‌شده و اسکاری اصغر فرهادی ماندگار شد. این بازیگر محبوب که این روزها عنکبوت را در نوبت اکران دارد، به تازگی ازدواج نموده است. در ادامه این بخش از فرهنگ و هنر نمناک عاشقانه ای از ساره بیات و همسرش در چهارشنبه سوری منتشر نموده ایم.

ساره بیات به تازگی در صفحه اینستاگرام خود ویدیوی از موتور سواری به همراه همسرش علیرضا افکاری را منتشر ساخت و نوشت:

چهارشنبه سوری مبارک عزیزان ما

در این ویدیوی کوتاه منتشر شده ساره بیات در حالی که کلاه کاسکتی بر سر دارد، به همراه همسر خود در خیابان های تهران در حال موتورسواری است. قابل ذکر است که در این ویدیو علیرضا افکاری همسر ساره بیات رانندگی با موتور را بر عهده دارد.

موتور سواری ساره بیات

بیوگرافی مختصر ساره بیات و همسرش علیرضا افکاری

ساره بیات بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان متولد 14 مهر 1358 در مشهد است. او تنها یک خواهر کوچکتر از خود بنام سروین دارد که همسر رضا قوچان نژاد (فوتبالیست) می باشد. او در سال 1384 با سریال «یک مشت پرعقاب» جلوی دوربین برود و در سال 1386 با فیلم «مقلد شیطان» اولین تجربه سینمایی اش را بدست آورد اما اغراق نیست اگر بازی در جدایی نادر از سیمین و ایفای کاراکتر راضیه را شاه نقش کارنامه کاری ساره بیات بدانیم.

ساره بیات متاهل می باشد، علیرضا افکاری همسر خانم بیات در 4 اردیبهشت 1400 با نوشتن متن زیبا خبر ازدواج خود را به‌صورت رسمی رسانه ای کرد.

ساره بیات و علیرضا افکاری

علیرضا افکاری متولد 22 شهریور 1356 آهنگساز و تنظیم کننده آهنگ در سبک پاپ و سنتی است که با خوانندگان مشهور و معروف زیادی (خوانندگان جوان بعد از انقلاب و خوانندگان قدیمی قبل از انقلاب) همکاری داشته است. ایشان سالها پیش با نازلی بخشایش آهنگساز و نوازنده ازدواج کرده اما این ازدواج به جدایی ختم شده است، او یک دختر نوجوان به نام نیکا افکاری دارد، خانم بیات همسر دوم علیرضا افکاری می باشند.

خوشگذرانی دونفره ساره بیات و همسرش وسط خیابون

516
این مطلب مفید بود ؟160
منبع : عکاس: پیام ایرایی / بخش فرهنگ و هنر نمناک/ن/ز.ت
برچسب : ساره بیات
وبگردی