ساره بیات

عکسی از ماه رمضان در خانه ساره بیات و همسرش

تاریخ انتشار : 20 فروردین 1401کد مطلب : 86724زمان مطالعه : 2 دقیقه
ساره بیات بازیگر باتجربه سینما عکسی از حال و هوای ماه رمضان در خانه اش از طریق صفحه اینستاگرامش به اشتراک گذاشت و طرفدارانش را به فضایی آرامش بخش دعوت کرد.

حال و هوای آرام ماه رمضان در خانه ساره بیات

ساره بیات، بازیگر سریال گیسو و عاشقانه منوچهر هادی با انتشار تصویری زیبا در اینستاگرامش، بار دیگر حال و هوای رمضانی خود را به اشتراک گذاشت. تصویری از مهر و تسبیح روی میز و فضایی پر از آرامش که هر بیننده ای را تا لحظاتی محو خود می سازد.

در تصویری که دراین بخش از چهره ها در نمناک مشاهده می کنید، نمای پشت پنجره نشان میدهد که ساره بیات در مکانی خوش آب و هوا در حال سپری کردن روزهای زیبای ماه رمضان است. خانم بازیگر در توضیح این عکس به جمله ای کوتاه بسنده کرد و ترجیح داد دنبال کنندگانش غرق در آرامش تصویر شوند تا درگیر خواندن و درک جملات.

ساره بیات نوشت:

خدایا، سپاس

خانه ساره بیات

پست و استوری های بازیگر نقش محبوب رستا در سریال دل، جنس خاص خودش را دارد و همراه با وقاری خاص منتشر میشوند، درست از جنس نقش های آرام خود خانم بازیگر.

مختصری از زندگی عاشقانه ساره بیات

ساره بیات که با بازی درخشانش در فیلم سینمایی جدایی نادر از سیمین بین مخاطبان شناخته می شود، مدتی است که با علیرضا افکاری یکی از آهنگسازان و تنظیم کننده های موفق موسیقی ازدواج کرده و زندگی عاشقانه ای را می گذراند.

ساره بیات

علیرضا افکاری در 4 اردیبهشت 1400 با نوشتن متن زیبا خبر ازدواج خود با ساره بیات را به‌صورت رسمی رسانه ای کرد. او موسیقی فیلم و سریال های مختلفی مانند سریال «هم گناه»، فیلم «زیر سقف دودی»، فیلم سینمایی «تی تی»و... را ساخته است.

علیرضا افکاری از ازدواج قبلی خود دارای دو فرزند دختر و پسر است که دختر او نیکا، در زمینه موسیقی فعالیت می کند.

عکسی از ماه رمضان در خانه ساره بیات و همسرش

3.684
این مطلب مفید بود ؟6123
منبع : عکس: پیام ایرایی / بخش فرهنگ و هنر نمناک/ن/ن.ح
برچسب : ساره بیات
وبگردی