شیک پوش بودن
اگر می خواهید همیشه شیک پوش باشید می توانید از سبک لباس های ساده و بیسیک استفاده کنید و علاوه بر این نکات مهم دیگری هم باید رعایت کنید تا شیک و زیبا باشید.

شیک پوشی با لباس های کاملا ساده و به اصطلاح بیسیک

قصد داریم راجع به این موضوع صحبت کنیم که چگونه خوشتیپ و شیک پوش باشیم. در کنار این که باید سبک زندگی سالمی را به کار بگیریم تا استایل بدنی خود را متناسب کنیم، از طرفی برای پوشیدن لباس و یک تیپ مناسب باید به نکاتی دقت کنیم که حائز اهمیت هستند. در این قسمت از نمناک راه های شیک پوش بودن را به شما معرفی می کنیم که جزء نکات اصولی محسوب می شوند.

از معمولی بودن پرهیز کنید

راه حل شیک پوش بودن این است که چیزهایی را بپوشید که دوست دارید. یکی از مواردی که باعث می شود افراد، شیک پوش به نظر نرسند، این است که در لباسی که می پوشند احساس خوبی ندارند.

به این فکر کنید که تا به حال به خاطر اینکه یک لباس اندازه بدنتان بوده یا در حراج بوده یا فقط برای رفع حاجت آن را خریداری کرده اید اما آن را واقعاً دوستش نداشتید. اگر یاد بگیرید لباسی را خریداری کنید که واقعاً آن را دوست دارید، هیچ گاه بدتیپ نخواهید بود.

انتخاب لباس شیک

لباس های قدیمی را کنار بگذارید

در کلام ساده تر اگر می خواهید خوش تیپ و شیک پوش به نظر برسید، بهتر است که لباس های قدیمی را کنار بگذارید. اگر لباس های شما متعلق به بیست سال پیش است ، یعنی تاریخشان گذشته است. پس بهتر است که لباس های قدیمی را کنار بگذارید. البته لباس های مختلف عمر متفاوتی دارند اما همه چیز بستگی به استفاده شما نیز دارد.

یک رنگ خنثی انتخاب کنید

این راهکار برای همه جواب نمی دهد اما اگر به دنبال یک ظاهر کلاسیک و زیبا هستید، بهتر است از رنگ خنثی کمک بگیرید که به شیک پوشی شما کمک می کند. رنگ های خنثی را نیز می توانید با یکدیگر به خوبی ترکیب کنید. رنگ های خنثی در اکثر لباس ها زیبا جلوه می کنند بنابراین ست کردن آن اصلا کار سختی نیست و از مد هم نمی افتد.

رازهای شیک پوشی

به دنبال مد باشید؛ اما ساده بگردید

فرض کنید یک کت با رنگ خاکستری تیره پوشیده اید، یک کیف دستی با کیفیت با تناژ رنگی خنثی در دست گرفته اید و از یک جفت بوت همرنگ با کیف خود استفاده کرده اید. هیچ چیز نمی تواند زیباتر از این استایل شیک اما ساده شما باشد. پس سعی کنید از لوازم با کیفیت اما با طراحی ساده استفاده کنید که قطعاً جذابیت استایل و تیپ شما را چند برابر می کند.

هر موقع سردرگم بودید مشکی بپوشید

بسیاری از افراد از اینکه بخواهند مشکی بپوشند، متنفر هستند و به شدت در برابر این موضوع مقاومت می کنند اما مشکی تنها رنگی است که می توانید با هر استایلی آن را استفاده کنید.

پس هر زمان که شک و تردید داشتید و سردرگم شده بودید و نمی دانستید که باید چه لباسی بپوشید، باید به سراغ رنگ مشکی بروید.

لباس مشکی شیک

یونیفرم را فراموش نکنید

منظور ما از یونیفرم این نیست که هر روز یک چیز مشابه بپوشید که اصلاً تنوع نداشته باشید. لزوماً مجبور به انجام این کار نیستید اما یونیفرم های مختلف را می توانید انتخاب کنید تا هم تیپ عالی داشته باشید و هم هر روز مجبور به فکر کردن در مورد ست کردن لباس تان نباشید. به عنوان مثال می توانید چند دست لباس را با یکدیگر ست کنید، کنار بگذارید و هر روز آنها را استفاده کنید.

امکانات را به اندازه کافی فراهم کنید

داخل کمد به دنبال لباس بگردید تا بتوانید دو تا چیز مناسب را با یکدیگر بپوشید اما اگر از قبل امکانات کافی را فراهم کنید و هر چیزی که می خرید، هم زمان با آن کیف و کفش مناسب را نیز تهیه کنید، قطعاً باعث خواهد شد که همیشه تیپ زیبایی داشته باشید و شیک پوش به نظر برسید.

همیشه شیک پوش با لباس های بیسیک ساده

4.48
این مطلب مفید بود ؟71
منبع : بخش دنیای مد نمناک/ن/ز.ت
برچسب : خرید لباس
وبگردی