تولد
فروش شوهر
اقدام جنجالی و خبرساز زن جوان از قرار معلوم به شدت عصبانی، برای تلافی کار شوهری که با دوستانش به تفریح رفته بود همه را متعجب کرد.

آگهی عجیب و جنجالی فروش شوهر توسط زن جوان

اوج دعوای زن و شوهرها می تواند به قهر و مشکلاتی ختم شود که همه خوب میدانیم، اما اگر هر یک از طرفین قصد داشته باشند تا ناراحتی خود را به شکلی فراتر از دعوا و قهر ابراز کنند، ماجرا می تواند خیلی بدتر هم باشد؛ درست مثل ماجرای زن و شوهری که با هم در این بخش از نمناک خواهیم خواند.

همه چیز از آگهی تبیلغ و حراج غیر عادی در وبسایت حراجی Trade Me آغاز شد. وقتی که کاربران و مراجعه کنندگان به این سایت اینترنتی، عکس مردی را میان اجناس به حراج گذاشته مشاهده کردند. ماجرا عجیب بود و مشتریان باور نمیکردند که یک مرد جوان در میان اجناسی همچون لوازم خانگی و لباس دست دوم به حراج گذاشته شده است ولی همه چیز حقیقت داشت.

وایرال شدن عکس این آگهی خیلی زود همه چیز را روشن کرد. عجیب ترین بخش این خبر وقتی رو شد که مشخص گردید، همسر این مرد شخصی بوده که او را به حراج گذاشته است، به دلیلی که با هم میخوانیم.

فروش شوهر در اینترنت

ماجرا از این قرار بوده که این مرد جوان برای ماهیگیری با دوستانش به خارج از شهر رفته و به قول معروف در یک سفر مجردی چند روزه تصمیم داشت، از استرس کاری و زندگی بدور باشد ولی این تصمیم او برای همسرش خوشایند نبود و باعث شد تا این زن جوان نیوزیلندی برای تلافی دست به کاری غیرقابل باور بزند.

او همسرش را به حراج گذاشت تا اگر به درد کسی می خورد، آن را خریداری کند. این زن عنوان کرد که مسافرت همسرش زمانبندی مناسبی نداشته و موجب شده است که او در ایام مدرسه فرزندانش دست تنها بماند و همین دلیلی برای انجام این کار جنجالی اش بوده.

پس از مدت کوتاهی، این زن برای کاهش موج انتقادات نسبت به خود گفت که قصد شوخی با همسرش را داشته و مطمئن است همسرش بعد از شنیدن این خبر حتما خواهد خندید. بسیاری از بازدیدکنندگان این آگهی زشت معتقد بودند که این زن به حیا و ارزش در زندگی مشترک پایبند نبوده و این چنین پدر فرزندانش را کوچک کرده است.

گفتنی است قیمت پیشنهادی برای خرید این مرد تا صدها دلار هم بالا رفت اما ساعاتی بعد سایت حراجی، آگهی مربوط را حذف کرد.

فروش شوهر در اینترنت؛ آبروریزی جنجالی زن شوهر دار!

4.212
این مطلب مفید بود ؟102
منبع : بخش سرگرمی نمناک/ن/ز.ت
وبگردی