جواد رضویان و سیامک انصاری
سریال صفر بیست و یک ساخته جدید جواد رضویان و سیامک انصاری با بازی دو بازیگر جدید مقابل دوربین رفت.

صفر بیست و یک با بازیگران جدید مقابل دوربین رفت

جواد رضویان و سیامک انصاری در جدیدترین تجربه هنری شان ساخت سریال صفر بیست و یک را آغاز کردند. صفر بیست و یک عنوان سریال جدیدی به تهیه کنندگی مهدی فرجی است که برای پخش از شبکه سه سیما در حال ساخت است.

تصویربرداری سریال صفر بیست و یک مدتی است که آغاز شده است و به تازگی امیرحسین رستمی و سروش جمشیدی به این سریال پیوستند و مقابل دوربین رفتند.

آغاز بازی امیرحسین رستمی و سروش جمشیدی در صفر بیست و یک

امیرحسین رستمی و سروش جمشیدی دو بازیگر جدید سریال صفر بیست و یک هستند که به تازگی مقابل دوربین رفتند و تصاویری از آنها منتشر شد.

امیرحسین رستمی

جواد رضویان و سیامک انصاری بعد از مدت ها فاصله از تلویزیون در تجربه ای جدید ساخت سریال صفر بیست و یک را آغاز کردند و این سریال در چهار فصل برای پخش از شبکه سه سیما در حال ساخت است.

سروش جمشیدی

تصویربرداری سریال صفر بیست و یک این روزها با رعایت پروتکل های بهداشتی در حال انجام است و تاکنون 10 درصد از تصویربرداری فیلم در تهران انجام شده است.

سیامک انصاری و رویا میرعلمی

بازیگران سریال صفر بیست و یک عبارتند از:

جواد رضویان، سیامک انصاری، امیرحسین رستمی، سروش جمشیدی، نگار عابدی، رویا میرعلمی، مهدی فخیم زاده، آزیتا ترکاشوند، مریم شیرازی، افشین آقایی، پادینا کیانی، مهبد بیور، رحمت نوری، محمد ماهان فلاحتی، لیانا سخایی و... در سریال صفر بیست و یک ایفای نقش میکنند.

رویا میرعلمی و نگار عابدی

جواد رضویان و نگار عابدی

امیرحسین رستمی و سروش جمشیدی در صفر بیست و یک+ تصاویر

4.820
این مطلب مفید بود ؟191
وبگردی