مرجانه گلچین و حمید لولایی
بوتیمار سریال نوروز 1400 تلویزیون در شبکه سه سیما است که در ادامه به معرفی داستان و بازیگران این سریال نوروزی می پردازیم.

سریال بوتیمار نوروز 1400 در شبکه سه

در حالی که تنها چهار ماه تا آغاز سال جدید زمان باقی است تدارک برای ساخت سریال های نوروزی آغاز شده است و بوتیمار یکی از این سریال ها است که برای پخش در ایام نوروز در حال ساخت است.

سریال بوتیمار به کارگردانی علیرضا نجف زاده و تهیه کنندگی مهران مهام این روزها در حال تصویربرداری است تا برای پخش از شبکه سه سیما در ایام نوروز 1400 آماده شود.

معرفی سریال نوروزی بوتیمار

علیرضا نجف زاده کارگردانی که ساخت سریال زوج یا فرد را برای نوروز 98 در کارنامه هنری اش دارد، نوروز 1400 با سریال بوتیمار مهمان خانه های مردم از قاب شبکه سه سیما میشود.

مرجانه گلچین

این سریال که پیش از این با نام ویلا معرفی شده بود با حضور بازیگران سرشناس دنیای کمدی در شمال کشور مقابل دوربین رفت تا برای پخش از شبکه سه سیما آماده شود.

سریال بوتیمار روایتگر داستانی شاد از یک خانواده است که مسائل اجتماعی و اقتصادی روز هم در آن به تصویر کشیده میشود.

در خلاصه داستان سریال بوتیمار آمده است:

بوتیمار همیشه در تشنگی به سر می برد اما آن هنگام که به رودخانه و یا دریا می رسد، نگران می شود که مبادا آب دریا تمام شود و او از تشنگی بمیرد، پس آب نمی خورد و تشنه می ماند … بوتیمار همیشه نگران فرداست.

حمید لولایی

تابحال بازیگرانی چون مرجانه گلچین، حمید لولایی، هدایت هاشمی، علی صبوری، اشکان اشتیاق و سامی غریبی حضورشان در سریال بوتیمار قطعی شده است و به زودی دیگر بازیگران این سریال معرفی خواهند شد.

داستان و بازیگران سریال نوروزی بوتیمار

4144
این مطلب مفید بود ؟11628
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/م.ف
وبگردی