سریال پایتخت
خبرهایی از ساخت فصل هفتم سریال پایتخت به گوش میرسد که حکایت از آغاز پیش تولید این سریال پرمخاطب تلویزیون دارد.

ساخت فصل هفتم سریال پایتخت

سریال پایتخت به کارگردانی سیروس مقدم و تهیه کنندگی الهام غفوری یکی از سریال های دنباله دار و پرمخاطب تلویزیون است که تابحال شش فصل از آن ساخته شده است.

فصل ششم این سریال در نوروز سال 99 پخش شد و پایان این سریال به دلیل شیوع ویروس کرونا نیمه تمام ماند و خبرهایی از ساخت ادامه آن به گوش میرسید که به سرانجام نرسید و حالا خبرهایی از آغاز پیش تولید فصل هفتم این سریال منتشر شده است.

آغاز پیش تولید فصل هفتم سریال پایتخت؟!

خبرهای متعددی از آغاز پیش تولید فصل هفتم سریال پایتخت به گوش میرسد که حکایت از توافق بین مدیران سیما با عوامل سریال پایتخت دارد.

اگرچه این خبر هنوز به رسمی اعلام نشده است اما زمزمه هایی از ساخت فصل هفتم، دل بسیاری از هواداران این سریال را گرم و امیدوار کرده است و منتظر تایید این خبر و پخش فصل هفتم این سریال در ایام نوروز 1400 هستند که باید منتظر ماند و دید آیا فصل جدید سریال پایتخت به نوروز 1400 خواهد رسید یا خیر.

بازیگران سریال پایتخت

فصل ششم سریال پایتخت برخلاف فصل های گذشته با انتقادهای زیادی مواجه شد و شیوع ویروس کرونا باعث ناتمام ماندن این سریال شد که سیروس مقدم قول ساخت ادامه این فصل از سریال بعد از شکست کرونا را داد که میسر نشد.

بهرام افشاری

اولین فصل سریال پایتخت در نوروز 1390 روی آنتن شبکه یک سیما رفت و نوروز 99 ششمین فصل این سریال پخش شد.

سریال پایتخت

سریال پایتخت روایتگر قصه هایی متفاوت از یک خانواده مازندرانی است که در هر فصل با اتفاقات جدیدی مواجه میشوند و یکی از رموز موفقیت این سریال در فصل های مختلف پرداختن به داستان هایی متفاوت است.

محسن تنابنده

بازیگران ثابتی در فصل های مختلف سریال پایتخت مقابل دوربین رفته اند که از جمله آنها میتوان به محسن تنابنده، ریما رامین فر، احمد مهرانفر، نسرین نصرتی، هومن حاجی عبداللهی، سارا و نیکا فرقانی، بهرام افشاری، مهران احمدی، مصطفی و مجتبی بلال حبشی،سلمان خطی و... اشاره کرد.

فصل هفتم سریال پایتخت مهمان تلویزیون در نوروز 1400 ؟!

3.349
این مطلب مفید بود ؟3217
منبع : عکاس: مهدی حیدری / بخش فرهنگ و هنر نمناک/م.ف
وبگردی