محسن تنابنده

واکنش محسن تنابنده به ساخت پایتخت 7

تاریخ انتشار : 26 آذر 1399کد مطلب : 79433زمان مطالعه : 2 دقیقه
محسن تنابنده نویسنده و بازیگر سریال پایتخت با انتشار پستی به ماجرا و حواشی ساخت پایتخت 7 خاتمه داد.

ساخت پایتخت 7 منتفی شد

سریال پایتخت به کارگردانی سیروس مقدم و تهیه کنندگی الهام غفوری یکی از ماندگارترین و پربیننده ترین سریال های تلویزیون است که تابحال شش فصل از آن ساخته شده است.

در حالی که خبرهایی از ساخت فصل هفتم این سریال منتشر شده بود و حواشی در این خصوص ایجاد گردید، محسن تنابنده نویسنده و بازیگر پایتخت به این ماجرا خاتمه داد.

پاسخ محسن تنابنده به خبر ساخت پایتخت 7

محسن تنابنده با انتشار پستی در اینستاگرامش پاسخی به حواشی ساخت پایتخت 7 داد و ساخت این فصل از سریال را منتفی اعلام کرد.

محسن تنابنده

این نویسنده و بازیگر سریال پایتخت خبر آماده سازی مقدمات برای ساخت پایتخت 7 را تایید کرد اما آن را خارج از توانش دانست و کوتاهی فرصت تا فرا رسیدن نوروز را دلیل دیگری برای منتفی شدن ساخت فصل هفتم پایتخت عنوان کرد.

محسن تنابنده

در هفته های گذشته خبرهای ضد و نقیضی درباره ساخت پایتخت 7 منتشر شد و حکایت از آغاز پیش تولید این سریال داشت.

نسرین نصرتی

حذف سارا و نیکا، بازگشت بابا پنجعلی و بی خبری بهبود از ساخت پایتخت 7 و شایعه درخواست دستمزد نجومی از تلویزیون از حواشی بود که در هفته گذشته دامنگیر خبر ساخت این سریال شد که در نهایت با صحبت های قطعی محسن تنابنده این ماجرا به صورت کلی منتفی گردید.

مهران احمدی

پایتخت یکی از سریال های دنباله دار تلویزیون است که فصل ششم آن نوروز 99 پخش شد و این سریال روایتگر داستان هایی از یک خانواده مازندرانی است که اولین فصل آن در نوروز 1390 روی آنتن شبکه یک سیما رفت.

بهرام افشاری

محسن تنابنده، ریما رامین فر، احمد مهرانفر، نسرین نصرتی، هومن حاجی عبداللهی، سارا و نیکا فرقانی، علیرضا خمسه، بهرام افشاری، مهران احمدی، مصطفی و مجتبی بلال حبشی، سلمان خطی و... شخصیت های اصلی قصه سریال پایتخت را تشکیل میدهند.

احمد مهرانفر

واکنش محسن تنابنده به ساخت پایتخت 7

3.5110
این مطلب مفید بود ؟7832
منبع : عکاس: مهدی حیدری / بخش فرهنگ و هنر نمناک/م.ف
وبگردی