سریال دل
آخرین قسمت از فصل سوم سریال دل امروز به نمایش خانگی آمد و پرونده این سریال منوچهر هادی هم بسته شد.

توزیع آخرین قسمت سریال دل در نمایش خانگی

سریال دل به کارگردانی منوچهر هادی و تهیه کنندگی جواد فرحانی از آذرماه سال گذشته پخش خود را در نمایش خانگی آغاز کرد و امروز آخرین قسمت این سریال توزیع شد.

قسمت چهلم سریال دل امروز 2 مهرماه 99 در شبکه نمایش خانگی توزیع شد و این سریال منوچهر هادی به ایستگاه پایانی رسید.

پایان سریال دل در نمایش خانگی

منوچهر هادی کارگردان سریال دل با انتشار پستی در اینستاگرام خبر از توزیع آخرین قسمت این سریال داد و به تقدیر از همراهانش پرداخت.

در پست منتشر شده توسط منوچهر هادی آمده است:

قسمت آخر توزیع شد.

ممنون از جواد فرحانی عزیز تهیه کننده محترم که تا آخرین لحظه کنار من بود. ممنون از همه عوامل سریال که همراه من بودند بازیگران عزیز و دوستان پشت دوربین.

سپاس از مردم، مخاطبینی که چهل هفته کار رو دیدن و دوست داشتن و تشکر از کسانی که کار رو دیدن و انتقاد داشتن. بازهم منتظر نظراتتون برای قسمت چهلم هستم.

ساره بیات و حامد بهداد

دل دومین سریال نمایش خانگی منوچهر هادی است که با داستانی عاشقانه در سه فصل و 40 قسمت ساخته شد.

یکتا ناصر و منوچهر هادی

داستان این سریال عاشقانه با ماجرای ازدواج زوج اصلی قصه یعنی آرش و رستا آغاز شد و ناپدید شدن رستا در شب عروسی و نقشه ای که آوا خواهر ناتنی رستا برای رسیدن به آرش و برهم خورد عروسی خواهرش کشیده بود خط اصلی قصه این سریال را پیش برد و در ادامه ماجراهای دیگری هم رقم خورد که پایان قصه این سریال را تا قسمت چهلم کشاند.

حامد بهداد و ساره بیات

علی لهراسبی خواننده موسیقی پاپ کشورمان در قسمت های پایانی این سریال دو آهنگ را برای سریال دل ساخت و پیش از او هم رضا بهرام و شهاب مظفری آهنگ هایی را برای این سریال ساخته بودند.

سریال دل

بازیگران سریال دل عبارتند از:

حامد بهداد، ساره بیات، یکتا ناصر، کوروش تهامی، سعید راد، بیژن امکانیان، افسانه بایگان، نسرین مقانلو، مهدی کوشکی، علی سخنگو، مهراوه شریفی نیا، لیلا زارع، بهرام افشاری، حمیدرضا نعیمی، تینو صالحی، سارا نجفی، حسین عرب، محمد حسن معینی و مریم سعادت بازیگران سریال دل را تشکیل میدهند.

حامد بهداد

آخرین قسمت از سریال دل به نمایش خانگی آمد

3.416
این مطلب مفید بود ؟115
منبع : صفحه منوچهر هادی / عکاس: معین باقری / بخش فرهنگ و هنر نمناک/م.ف
برچسب : سریال دل
وبگردی