سریال دلدادگان
سریال دلداگان سریال تلویزیونی به ساخته منوچهر هادی است که توانسته بعد از مدت ها بینندگان را به پای تلویزیون بکشاند و طرفداران زیادی پیدا کند.

عکسهای دیده نشده بازیگران سریال دلدادگان در پشت صحنه

دلدادگان به کارگردانی منوچهر هادی با قصه ای پرتعلیق و با حضور بازیگران کاربلد سینما و تلویزیون درنخستین پخش آن به یکی از پرمخاطب ترین سریال های تلویزیون تبدیل شد. دلدادگان این شبها باردیگر بر روی آنتن شبکه آی فیلم رفته و توانسته است بینندگان را پای تلویزیون بکشاند. در ادامه این بخش از نمناک عکس های دیده نشده از پشت صحنه سریال دلدادگان را مشاهده می کنید.

سانیا سالاری

سانیا سالاری و منوچهر هادی پشت صحنه سریال دلدادگان

سریال دلدادگان

ملیکا شریفی نیا و علی سخنگو بازیگران سریال دلدادگان

شاهرخ استخری

شاهرخ استخری در سریال دلدادگان در کنار منوچهر هادی عکس از معین باقری

مهرانه مهین ترابی

ملیکا شریفی نیا و مهرانه مهین ترابی و سانیا سالاری بازیگران سریال دلدادگان

سامان صفاری

منوچهر هادی در کنار سامان صفاری بازیگر سریال دلدادگان در پشت صحنه

پویا امینی

پویا امینی و سامان صفاری در کنار منوچهر هادی در پشت صحنه فیلم دلدادگان

علی سخنگو

علی سخنگو و ملیکا شریفی نیا و سمیرا حسن پور بازیگران سریال دلدادگان

منوچهر هادی

منوچهر هادی کارگردان سریال دلدادگان در کنار آرش مجیدی عکس از معین باقری

کارگردان و بازیگران سریال دلدادگان

مجموعه تلویزیونی دلدادگان به کارگردانی منوچهر هادی و تهیه‌کنندگی ایرج محمدی در سه فصل ساخته شده است. دو فصل این سریال در زمان گذشته و یک فصل آن زمان حال را روایت می کند. این مجموعه ماجراهای دو خانواده را از زمان قبل انقلاب تا عصر حاضر به تصویر می‌کشد.

در این سریال هنرمندانی چون مسعود رایگان بازیگر نقش پیری مالک، شاهرخ استخری بازیگر نقش هاتف برزگر، آرش مجیدی بازیگر نقش جوانی مالک، مهرانه مهین ترابی بازیگر نقش پیری مرضیه، پانته آ بهرام بازیگر نقش افسانه در بزرگسالی، لیندا کیانی بازیگر نقش جوانی افسانه، سمیرا حسن پور بازیگر نقش جوانی مرضیه، ملیکا شریفی نیا بازیگر نقش حدیث دختر مالک و مرضیه، سامان صفاری بازیگر نقش امیر، پویا امینی بازیگر نقش بهزاد، سانیا سالاری بازیگر نقش ارغوان مشکات، حمید گودرزی بازیگر نقش نادر سلیمانپور و... بازی کرده اند.

لازم به ذکر است فیلم نامه قسمت آخر سریال به دلیل همکاری نکردن پانته‌آ بهرام بازیگر نقش افسانه مشکات تغییر پیدا کرد که با موجی از انتقادات تماشاگران روبه رو شد.

صحنه هایی از سریال دلدادگان که تلویزیون نشون نداد

4.322
این مطلب مفید بود ؟193
منبع : عکس: معین باقری/بخش فرهنگ و هنر نمناک/ن/ن.ح /
وبگردی