قسمت آخر دلدادگان

افشاگری شاهرخ استخری درباره قسمت آخر دلدادگان

تاریخ انتشار : 27 اسفند 1402کد مطلب : 92720زمان مطالعه : 2 دقیقه
شاهرخ استخری بازیگر نقش بهزاد سریال دلدادگان صحبت های عجیبی درباره ماجرای قسمت آخر سریال دلدادگان انجام داد که طرفداران این سریال را متعجب کرد.

ماجرای قسمت آخر سریال دلدادگان از زبان شاهرخ استخری

دلدادگان سریالی به کارگردانی منوچهرهادی و تهیه کنندگی ایرج محمدی محصول سال 1396 است که بعد از گذشت 6سال از شبکه آی فیلم پخش شد. پس از پخش قسمت آخر این سریال موجی از نارضایتی مخاطبان تلویزیون درباره نحوه پایان دلداگان به راه افتاد.

شاهرخ استخری بایگر نقش هاتف با انتشار ویدیویی در صفحه خود از تغییر اجباری پایان سریال دلدادگان گفت. در ادامه این بخش از نمناک افشاگری جالب و قابل تامل شاهرخ استخری در خصوص پایان سریال دلدادگان را می خوانید.

شاهرخ استخری بازیگر سینما و تلویزیون که در سریال دلدادگان نقش هاتف عاشق و دلباخته ارغوان را بازی می کرد، به تازگی ویدیویی منتشر نمود و در آن درباره پایان سریال دلدادگان چنین گفت:

پایان سریال قرار نبود که ارغوان کشته بشه، قرار بود که افسانه در سکانس پایانی حضور داشته باشه، وقتی که هاتف داره شلیک می‌کنه به امیر فداکاری کنه و خودش رو بندازه جلوی گلوله و اون لحظه یک تیر هم به هاتف بزنه، یعنی همزمان هاتف با گلوله افسانه کشته بشه و افسانه هم با گلوله هاتف.

لازم به ذکر است فیلم نامه قسمت آخر سریال به دلیل همکاری نکردن پانته‌آ بهرام بازیگر نقش افسانه مشکات به دلیل عدم پرداخت به موقع دستمزدش تغییر پیدا کرد.

شاهرخ استخری

پایان نقش شاهرخ استخری سریال دلدادگان

بسیاری از مخاطبان نیز کشته شدن هاتف در تصادف را نیز بی شباهت به انیمیشن میگ میگ نمی دانستند، شاهرخ استخری درباره سکانس پایانی بازی هاتف دلدادگان توضیح داد:

تصادف هاتف با ماشین خیلی کمدی شد به نظرم، اما سکانس اصلی اینجوری بود که هاتف میره به سمت بزرگراه و یک نگاه به سمت ماشینی که داره میاد می‌کنه، ماشین رو می‌بینه که از دور داره میاد ولی می‌خواد که این برخورد اتفاق بیفته، این لحظه از دید ناظران شبکه در امان نبود و این لحظه رو کات کردن چون خودکشی نباید پخش می‌شد.

نگاهی که هاتف به بزرگراه می‌کنه و تسلیم میشه، به نظرم پایان زیباتری بود برای هاتف تا اینکه همین طوری یهویی کشته بشه، کمدی شد به نظر من.

مجموعه تلویزیونی دلدادگان به کارگردانی منوچهر هادی و تهیه‌کنندگی ایرج محمدی در سه فصل ساخته شده است. دو فصل این سریال در زمان گذشته و یک فصل آن زمان حال را روایت می کند. این مجموعه ماجراهای دو خانواده را از زمان قبل انقلاب تا عصر حاضر به تصویر می‌کشد.

شاهرخ استخری

شاهرخ استخری بازیگر نقش بهزاد در سریال دلدادگان

بازیگران سریال دلدادگان منوچهر هادی

در این سریال هنرمندانی چون مسعود رایگان بازیگر نقش پیری مالک، شاهرخ استخری بازیگر نقش هاتف برزگر، آرش مجیدی بازیگر نقش جوانی مالک، مهرانه مهین ترابی بازیگر نقش پیری مرضیه، پانته آ بهرام بازیگر نقش افسانه در بزرگسالی، لیندا کیانی بازیگر نقش جوانی افسانه، سمیرا حسن پور بازیگر نقش جوانی مرضیه، ملیکا شریفی نیا بازیگر نقش حدیث دختر مالک و مرضیه، سامان صفاری بازیگر نقش امیر، پویا امینی بازیگر نقش بهزاد، سانیا سالاری بازیگر نقش ارغوان مشکات، حمید گودرزی بازیگر نقش نادر سلیمانپور و... بازی کرده اند.

افشاگری شاهرخ استخری درباره قسمت آخر دلدادگان

58
این مطلب مفید بود ؟80
منبع : عکس: نسیم یوسفی/ بخش فرهنگ و هنر نمناک/ن/ن.ح /
وبگردی