تولد
سحر دولتشاهی

حضور سحر دولتشاهی در سریال قورباغه آغاز شد

تاریخ انتشار : 30 دی 1399کد مطلب : 80023زمان مطالعه : 1 دقیقه
سحر دولتشاهی بازیگر مطرح سینما و تلویزیون، از قسمت پنجم سریال قورباغه در نقشی متفاوت حضور خود را در این سریال آغاز کرد.

سحر دولتشاهی در سریال قورباغه

سریال قورباغه به کارگردانی هومن سیدی و تهیه کنندگی علی اسدزاده که از شبکه نمایش خانگی در حال پخش است در هر قسمت مخاطب را با زوایای مختلف فیلم آشنا کرده و بازیگران مطرح و یا جدیدی به آن اضافه می شود تا روند داستان فیلم را کامل نمایند.

هومن سیدی در تجربه ای متفاوت به سراغ بازیگران سرشناس و چهره های جوان رفته و تا کنون این سریال نظر مخاطبان بسیاری را جلب نموده است.

نقش فرانک در سریال قورباغه

نقش سحر دولتشاهی در کاراکتر «فرانک» از قسمت پنجم در سریال قورباغه آغاز شد. فرانک هم دانشگاهی و معشوقه رامین در گذشته، تولید کننده مواد و کارمند آزمایشگاه است.

سحر دولتشاهی

سریال قورباغه اولین تجربه هومن سیدی در ساخت سریال برای شبکه نمایش خانگی است. در این سریال نوید محمدزاده و صابر ابر در نقشهای اصلی سریال حضور دارند.

نوری با بازی نوید محمدزاده و رامین با بازی صابر ابر، در سریال از دوستان دوران نوجوانی یکدیگر بودند که پس از مدتها نوری با فروش و قاچاق مواد مخدر ثروت بسیاری را بدست آورده و دست به هر خشونتی می زند. 

سریال قورباغه

نوید محمدزاده در این سریال با استفاده از هیپنوتیزم دیگران، سعی در پیشبرد اهداف خود دارد، چنانچه در قسمت چهارم نیز صابر ابر متوجه این نیرو در خود شده و با استفاده از آن توانست از دست ماموران نجات پیدا کند.

صابر ابر

حضور سحر دولتشاهی در سریال قورباغه آغاز شد

4.519
این مطلب مفید بود ؟172
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ف
وبگردی