سریال سرگیجه
سریال سرگیجه جدیدترین سریال نمایش خانگی با نقش آفرینی حامد بهداد و رعنا آزادی ور است که هر هفته از پلتفرم نماوا پخش می شود.

سریال سرگیجه و تعداد قسمت و زمان انتشار آن

سرگیجه تازه ترین سریال نمایش خانگی است که قسمت اول آن از پلتفرم نماوا پخش شده است. پخش سریال سرگیجه نماوا با ترکیب جذابی از بازیگران و داستانی گیرا از همین قسمت های نخستین سریال مخاطبانی خاص را جذب خود کرده است.

در ادامه این بخش از فرهنگ و هنر نمناک توضیحاتی در مورد زمان پخش، بازیگران و تعداد قسمت های سریال سرگیجه ارائه می کنیم. برخی از شما کاربران درمورد پخش سریال سرگیجه فیلیمو سوال کرده بودید که باید همین ابتدا، بگوییم که این سریال از پلتفرم نماوا پخش می شود.

حامد بهداد

حامد بهداد بازیگر نقش پیمان در سریال سرگیجه

تعداد قسمت های سریال سرگیجه

سریال سرگیجه در یک فصل و در قالب 20 قسمت پخش می شود اما ممکن است تعداد قسمت ها در تدوین و مونتاژ تغییر کرده و کم و زیاد شود، از ساخت فصل دوم سریال سرگیجه تا اکنون سخنی به میان نیامده است.

روز و ساعت انتشار سریال سرگیجه

قسمت اول سریال سرگیجه از 26 دی پخش خود را آغاز نمود. رسرگیجه هر دوشنبه ساعت 20 به صورت اختصاصی مهمان نماوایی ها خواهد بود.

هادی حجازی فر

هادی حجازی فر بازیگر نقش کامران در سریال سرگیجه

بازیگران سریال سرگیجه

با مشاهده تیزر سریال سرگیجه متوجه می شویم نه تنها نعیم پوست شیر(هادی حجازی فر) در سریال سرگیجه ایفای نقش نموده بلکه حامد بهداد و رعنا آزادی ور بازیگران اصلی سریال جدید سرگیجه هستند که در این سریال نقش زن و شوهر را بازی می کنند.

هومن سیدی، علی عمرانی، مهراوه شریفی نیا، پیام دهکردی، ژرژ هاشم زاده، فرید سجادی حسینی، عرفان ناصری، مریم شیرازی و شبنم مقدمی با معرفی میلاد معیری و شایسته سجادی از دیگر بازیگران سریال سرگیجه هستند.

سریال سرگیجه

حامد بهداد، رعنا آزادی، هومن سیدی و هادی حجازی فر از بازیگران سریال سرگیجه

مختصر داستان سریال سرگیجه

سرگیجه زندگی مردی به نام پیمان(حامد بهداد) را به تصویر می کشد که پس از یک سوءتفاهم خانوادگی با کامران (هادی حجازی فر) درگیر می شود. گمان ها به این سمت می رود که پیمان کامران را کشته و....

سریال سرگیجه چند قسمته و چند شنبه ها میاد؟

3.832
این مطلب مفید بود ؟248
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ن/ز.ت
وبگردی