تولد
سریال محرمانه
داستا و زمان پخش سریال محرمانه سریال جدید شبکه سه سیما که با کادر بازیگران درخشان طرفداران بسیار زیادی پیدا کرده است.

سریال محرمانه ایرانی با حضور بازیگران معروف

سریال محرمانه شبکه سه سیما که یک سریال معمایی جنایی است که با حضور بازیگران محبوبی همچون علی رام نورایی و فرهاد قائمیان از شبکه سوم سیما پخش می شود. سریال محرمانه قسمت اول، روز جمعه هفتم مهر ماه از شبکه سه سیما و به عنوان سریال جدید تلویزیونروی آنتن رفت؛ با ما در این بخش از نمناک همراه شوید تا اطلاعات بیشتری درمورد این سریال کسب کنید.

داستان سریال محرمانه

داستان سریال محرمانه محمود معظمی به ماجرای چند نخبه ایرانی می پردازد که به آفریقا سفر کرده و در این مسیر با اتفاقاتی روبرو می شوند. سریال "محرمانه" شبکه سه سیما، روایتی جذاب از پیشرفت‌های علمی و تلاش‌های دانشمندان کشورمان در حوزه پزشکی و ساخت واکسن کرونا است. این سریال به شکلی جذاب و هیجان‌انگیز داستان پشت پرده تلاش‌ها و مواجهاتی را به تصویر می‌کشد که دانشمندان ایرانی با آن مواجه شدند تا به دستیابی به این موفقیت علمی بزرگ برسند.

داستان این سریال نشان می‌دهد که در دوران بحران کرونا، برخی افراد و گروه‌ها مانع تراشی می‌کنند و با ایجاد اختلالات و مشکلات مختلف، تلاش می‌کنند تا دانشمندان را از راه خود باز دارند.

سریال محرمانه

زمان پخش سریال محرمانه

سریال محرمانه هر شب شنبه تا چهارشنبه، ساعت 20:30 از شبکه سوم سیما روی آنتن می‌رود. ساعت تکرار سریال محرمانه ایرانی به ترتیب 00:00 بامداد، 09:30 صبح و همچنین 14:10 روز می باشد.

بازیگران سریال محرمانه

بازیگران سریال محرمانه ایرانی

سریال "محرمانه" با حضور بازیگران برجسته ایرانی همچون لاله اسکندری، علی‌رام نورایی، رحیم نوروزی، آرش آصفی، فرهاد قائمیان، مجید مظفری و سولماز حصاری به تصویر کشیده شده است. این مجموعه در چندین کشور اروپایی و آفریقایی فیلمبرداری شده و علاوه بر بازیگران ایرانی، هنرمندانی از ترکیه و هلند نیز در آن به نقش‌آفرینی پرداخته‌اند.

علاوه بر بازیگرانی که نام برده شد، بازیگران معتبری همچون فاطمه گودرزی، جعفر دهقان، کمند امیرسلیمانی، رویا میرعلمی، ایرج نوذری، نسیم ادبی، سپند امیرسلیمانی، امیرمحمد زند، فریبا متخصص، رضا توکلی و سیدمهرداد ضیایی نقش‌آفرینی می‌کنند و با تجربه‌های خود به افزایش کیفیت اجرای هر شخصیت کمک می‌کنند.

همچنین، حضور بازیگرانی مانند الهام طهموری، شیدا یوسفی، بهناز نادری، علیرضا جلالی‌تبار، احسان امانی، نیما کرمی و مهدیه نساج به تنوع و غنای بیشتر در اجرای شخصیت‌ها و توسعه داستان اضافه می‌کند.

لاله اسکندری

سریال محرمانه چند قسمتی است؟

سریال "محرمانه" با 29 قسمت، هر کدام به مدت 45 دقیقه و با کارگردانی محمود معظمی، به تصویر کشیده شده است.

سریال محرمانه ایرانی؛ بازیگران، داستان، ساعت پخش و تکرار

4.245
این مطلب مفید بود ؟387
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ن/ن.ح
وبگردی